Windows 7 GALATASARAY teması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Windows 7 GALATASARAY teması

Çok güzel bir tema.Temanın içinde duvar kağıtları ve marşlarımız geliyor.Başlat düğmesi ise GS arması oluyor.

Benim PC masaüstünden bir örnek:

adsznjs.png

Nasıl yapacağınızı anlatan youtube linki: YouTube - Untitled

Tema Linki: Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: Galatasaray_Temasae_.rar

Cevap: Windows 7 GALATASARAY teması

Temayı kurdum yalnız pc hata verdiğinde falan çok yüksek bir sesle ''tek büyük Galatasaray'' diye müzik çalıyor gece kulaklık takılıyken aniden çalıyor ,tırsıyorum yani onu silebileceğimiz bir yer var mı ?

Beyler şu sorunuma yardımcı olabilecek kimse yok mu bıktım şu sesi duymaktan rica ediyorum biri yardım etsin ya bu temanın ses dosyalarını nereye kaydediyor bu zıkkım .

Beyler şu sorunuma yardımcı olabilecek kimse yok mu bıktım şu sesi duymaktan rica ediyorum biri yardım etsin ya bu temanın ses dosyalarını nereye kaydediyor bu zıkkım .

Masaüstünde boş bir alanda sağ tıkla ardından kişiselleştir de gelen ekranda ses yazan yer var altta oraya gir.Sonra üst sekmede ses efekti var oraya gir ses düzeni yazan yerii varsayılan yap.Eğer olmazsa aynı yerde program olayları yazıyor artık ordan ayarlaman gerekicek.

Üst Alt