Windows 7'de donma sorunu !


Cevap: Windows 7'de donma sorunu !Ben Windows 7 Ultimate'i 1 gb ramli bir laptopa kurmuştum kesinlikle kasma olmamıştı hatta 350 mb felan yiyordu senin 2 gb ram'in de bence kasma olmaz
 
Cevap: Windows 7'de donma sorunu !benim de endişem oydu zaten. yani 4 gb ram'lerin olduğu bir piyasaya uygun işletim sistemlerinin sürülmesi ve 2 gb ram'e sahip olmam bu pc'de biraz kararsız kıldı beni.
 
Cevap: Windows 7'de donma sorunu !"W7 Ultimate" xp den daha hızlı ve daha sağlıklı çalışır. Vista ile karıştırmayın Windows7 yi .Aynen öyle Yunus. Sadece kullanıcı sayısı arttıkça service packler çıkar bunada ihtiyaç var ben bazı sıkıntılar gördüm çünkü. Aygıt yönetiminde bazı diverlarda sıkıntılar var bu da tekolojik değişimden kaynaklanıyor. Çift çekirdek bir pc'yi XP ile kullanmak demek, köy yollarında BMW kullanmak ile eş değer. W7 en güzelidir. Şuan bile böyle tek dediğim iyice yaygınlaşsın.Geçen cep telefonu almak için gitim electroworld'e. Laptopların alayında w7 starter-home var. Abi alsam direk kaldırır atarım. Ultimate 64-bit i kur uçsun makine. Amaç windows'a para işte home-starter nedir ya :)
 
Cevap: Windows 7'de donma sorunu !Olayı genişleticem biraz da. Sistemini yazsana buraya ? Birde kaç watt power supply var. Donmaların asıl sebebleri : güç yetersizliği, ekran kartları, ram ve sonra işletim sistemidir. O sebeble soruyorum. Güç-ısı artışına sebeb olur az devirde bir bakıver bu söylediklerime. Çok sıcak ise makine donma yapar yine. Ekran kartıda yine önemli w7 için.
 
Cevap: Windows 7'de donma sorunu !Olayı genişleticem biraz da. Sistemini yazsana buraya ? Birde kaç watt power supply var. Donmaların asıl sebebleri : güç yetersizliği, ekran kartları, ram ve sonra işletim sistemidir. O sebeble soruyorum. Güç-ısı artışına sebeb olur az devirde bir bakıver bu söylediklerime. Çok sıcak ise makine donma yapar yine. Ekran kartıda yine önemli w7 için.Isı sorunu yok hocam gayet iyi hatta.2 gb ram var pc'de, w7 Ultimate için nasıl bir sistem gereksinimi uygun olabilir en az ona bakacağım. 256 MB Paylaşımlı GMA 3100 Ekran Kartı var.
 
Cevap: Windows 7'de donma sorunu !Anladım. Bazı sürücülerinide güncelle denetleme yaparak. W7 starter kullanmadığım için sorun ondan diyemem ama taban yazılımlar yani default olanlarda sıkıntı olduğu gerçektir.
 
Cevap: Windows 7'de donma sorunu !Anladım. Bazı sürücülerinide güncelle denetleme yaparak. W7 starter kullanmadığım için sorun ondan diyemem ama taban yazılımlar yani default olanlarda sıkıntı olduğu gerçektir.Evet aslında Vista'da oldu bu.Gerçi o baştan sona sakat.Windows 7 tecrübesizliği,acelecilik ve fazla detaylara girmeme dolayısıyla sorunlar olacağı gerçektir-kendi açımdan :)
 
Cevap: Windows 7'de donma sorunu !"W7 Ultimate" xp den daha hızlı ve daha sağlıklı çalışır. Vista ile karıştırmayın Windows7 yi .

Aynen. Win Xp'de bile yavaş çalışıyor pc'm. Win7 ultimate kullanıyorum şuan herşey gayet iyi ve hızlı. Vista ve Win7 kesinlikle bir değil. O yüzden sistem gereksinimleri olanlara tavsiyemdir, mutlaka win7'ye geçsinler.
 
Cevap: Windows 7'de donma sorunu !Geç arkadaşım Linux-Ubuntu'ya.Nasılsa geçici bilgisayarım diyorsun.Otomatik o update'ini de yapar.Sakin sakin internetine girersin,mailine bakar,dosyanı hazırlarsın.W7 için de para harcamazsın sadece geçici olarak kullanacağın bir bilgisayar için.Benim sana önerim budur.
 
Cevap: Windows 7'de donma sorunu !Geç arkadaşım Linux-Ubuntu'ya.Nasılsa geçici bilgisayarım diyorsun.Otomatik o update'ini de yapar.Sakin sakin internetine girersin,mailine bakar,dosyanı hazırlarsın.W7 için de para harcamazsın sadece geçici olarak kullanacağın bir bilgisayar için.Benim sana önerim budur.Ona da bakayim o zaman.Zaten bence bu starterları falan yapma sebepleri para kazandırma durumu. Anlaşıyorlar bunlar, sonra millet para akıtsın işte...
 
Üst Alt