Wolverhampton Cana'ya talip - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wolverhampton Cana'ya talip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Wolverhampton Cana'ya talip

Kim ne derse desin ben CANA'yı beğeniyorum. En azından uzun zamandır galatasarayda görmediğim canla başla savaşan bir oyuncu profili. bazen yetenek yetmiyor hırsda lazım. bence bu cana da bi hayli var.

Bu hafta oynamayacak. Maçımız önümüzdeki takımlardan Bursa ile. Gördüğü sarıkart hırs ile izah edilmeyecek cinsten gereksiz bir yerde. Birkez daha düşünelim bakalım :)

doğru çok haklısın ama bu uyarılmayacak giderilmeyecek bi eksiklik değil ki :D hani hiç bir maçta kart görmeyen ama ortalıktada görünmeyen Barış'tan daha iyi olduğu konusunda hem fikirizdir bence. Şuan hala ortasahaya adam ararken Cana yı satmak ne kadar doğru bilemem. Ki gerektiğinde Stoperde de katkısı oluyor.

Bu hafta oynamayacak. Maçımız önümüzdeki takımlardan Bursa ile. Gördüğü sarıkart hırs ile izah edilmeyecek cinsten gereksiz bir yerde. Birkez daha düşünelim bakalım :)

doğru çok haklısın ama bu uyarılmayacak giderilmeyecek bi eksiklik değil ki hani hiç bir maçta kart görmeyen ama ortalıktada görünmeyen Barış'tan daha iyi olduğu konusunda hem fikirizdir bence. Şuan hala ortasahaya adam ararken Cana yı satmak ne kadar doğru bilemem. Ki gerektiğinde Stoperde de katkısı oluyor.

yav Cana yıda tartışıyoruz ya pes yani kaçtane futbolcu gördünüz takımı için kendini paralayan, soruyorum?????

doğru çok haklısın ama bu uyarılmayacak giderilmeyecek bi eksiklik değil ki hani hiç bir maçta kart görmeyen ama ortalıktada görünmeyen Barış'tan daha iyi olduğu konusunda hem fikirizdir bence. Şuan hala ortasahaya adam ararken Cana yı satmak ne kadar doğru bilemem. Ki gerektiğinde Stoperde de katkısı oluyor.

Son cünmlen hariç gerisine katılmıyorum. Adamın futbolu bu kart görmeye, kavga etmeye meyilli. Bunun yararıda var zararıda ama zararı çok daha fazla. Stoper olarak düşünülmüyorsa direkt satsınlar. ORtasaha falan yapamaz bu adam. Yapması için 4 lü sabit orta sahaya dönmemiz gerek. Çift forvet vs..

Cana candır, libero da oynar, stoper de.Satılırsa Keita faciasına benzemez.Taraftar bunu kaldıramaz.

doğru çok haklısın ama bu uyarılmayacak giderilmeyecek bi eksiklik değil ki :D hani hiç bir maçta kart görmeyen ama ortalıktada görünmeyen Barış'tan daha iyi olduğu konusunda hem fikirizdir bence. Şuan hala ortasahaya adam ararken Cana yı satmak ne kadar doğru bilemem. Ki gerektiğinde Stoperde de katkısı oluyor.

orta sahaya adam arıyorsak demekki cana bize lazım olan adam değilmiş orta saha da,bence bu haber asparagas keşke doğru olsa da satsalar,takımda en çok para alanların başında geliyor,ama futbolu sadece güreş sanan bazı arkadaşlara göre takımın en iyisi,bana göre aldığı parayı haketmeyen,servetten b farkı olmayan,lugano nun orta sahada oynatılanı

orta sahaya adam arıyorsak demekki cana bize lazım olan adam değilmiş orta saha da,bence bu haber asparagas keşke doğru olsa da satsalar,takımda en çok para alanların başında geliyor,ama futbolu sadece güreş sanan bazı arkadaşlara göre takımın en iyisi,bana göre aldığı parayı haketmeyen,servetten b farkı olmayan,lugano nun orta sahada oynatılanı

Sabahlara kadar anlatsam anlamazsın bu adamın önemini..Yazık böyle zihniyete yazık.

Keita'dan sonra Cana'yı da satarsak Galatasaray.org'dan biz salağız mesajı yayınlansın.

Cana fenerbahçe'de olsa kesin şampiyon olurlar. Çünkü tek ihtiyaçları şuan böyle bir oyuncu. Hagi Cana'yı defansta oynatarak savaşamayan bir ortasaha hazırlıyor. Hagi'nin tek eleştirdiğim yönü Hakan Balta'yı sol bekte oynatması ve Cana'yı defansta oynatması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt