Wolverhampton Wanderers Takip Başlığı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wolverhampton Wanderers Takip Başlığı

Son 2 senedir EPL'de en çok izlemeyi sevdiğim takım. Pedro Neto'da müthiş futbolcu. Çok kalmayacak izlenimi veriyor.

Bir de sezonun çarpıcı isimlerinden Podence var tabi. O da farklı bir stile sahip.

17 yaşındaki Filozofe Mabete ile sözleşme imzalamışta babanın tip biraz garip..

5677c2086e.jpg

1627984349044.png

Wolverhampton, Watford'un görüşme halinde olduğu Okay Yokuşlu için Celta Vigo'ya 5 milyon pound teklif etti. (Sky Sports)

Gerçekte öyle olduğuna dair kanıt var mı diye soruyorum.

Money laundering ağır suçlama
Var olsa zaten bu duyurulur ve konu yargiya kadar gider ben oyle birsey gormedim simdiye kadar.

Agir suclama olmasi cok da fifi degil sonucta bir troll hesabi olabilir, sonucta herkes ne oldugunu tahmin edebiliyor. Fener icin de şike yok yapmadi diyorlar yargiya bakarsak Turkiye'de, ama bizde bazen burada oynanan oyunlari gorebiliyoruz. Kanit var mi dersen yok.

Money laundering oyle bir sey degil ki.

Diyelim ki benim elimde yasadisi yollardan kazandigim €20m var. Mendes'i ariyorum diyorum ki Matheus Nunes transfer oluyomus €40m'ye, sen onu €60m goster, ben sana parayi vereyim, sonra Sporting'in kasasindan alir bana verirsin. Oldu gulum.

Bu kuluplerin kasasi AB'de (veya UK'de) nasil denetleniyodur haberiniz var mi. Parayi ufak parcalara bolup Dogu Avrupa alt liglerinde imza parasi uzerinden yapmak daha mantikli bu isi, cunku bireylerin finanslari o kadar siki denetlenmiyor ve is daha az goz onunde olur.

Ha daha kolayi var. Bi ulke buluyosun "varlik barisi" adi altinda nereden buldun bu parayi sorusunun ortadan kaldirildigi hem de vergisiz. Birazcik rusvet ile dunyanin parasini rahatlikla sokuyosun ulkeye. Sonra maliye bizzat senin icin temizliyor parayi. Cok temiz is modeli

Tabii artik ulkenin durumu biraz zora girdigi icin vergi aliniyor ama olsun, sanki money laundering schemelerde millet hizmet bedeli almiyor mu

Üst Alt