X-Men: Dark Phoenix (7 Haziran 2019) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Logan filmide iyi aslında ama wolverinin o bitik haline ve profesörün kafayı tırlatmış haline dayanamadığım için days of future past diyorum

48dda15a8451b1628fd4f1c94b1bfd72.jpg

phoenix nedir anka kuşudur

neden dark çünkü karanlık

karanlık güçlerin (tff, siyaset, medya) fenerbahçeyi küllerinden doğurması için çıkarılacak bir yapım olabilir bu

X men dediği de büyük ihtimalle ali koç, nihat özdemir ve acundur, evet acun.

Evet izlemeden önce biraz ekşi'de yorumları okuyalım dedik herkes 'iğrenç' 'İzlediğim en kötü x men filmi' filan demiş.
Tabi ekşi'nin abartı olacağı dünden belli.

Hiç öyle abartıldığı gibi değil. Hayır ne yapmaları lazım daha her zaman ki gibi konuları önceden belli olan x-men filmi işte. Tamam ilk 3 film'den sonra kafalar fazlasıyla karışmış olabilir çekilen filmler dolayısıyla, ama bu tayfanın eleştirdiği kadar değil. Ben beğendim diyebilirim.

Kafamda sorular var bunu spoiler içinde paylaşmak isterim;
Filmin son sahnesinde jean uzaktan görülüyor. İlerleyen filmlerde tekrar oynayacak mı jean karakteri? Profesör x okulun adını değiştirip okuladn ayrıldı. Jean adı verilen okula bir daha uğramayacak mı? Magneto ile son sahnede bir araya geldiler ve profesör'ü evine davet etti. Bundan sonra birlikte mi yaşayacaklar ?

Evet izlemeden önce biraz ekşi'de yorumları okuyalım dedik herkes 'iğrenç' 'İzlediğim en kötü x men filmi' filan demiş.

Hiç öyle abartıldığı gibi değil. Hayır ne yapmaları lazım daha her zaman ki gibi konuları önceden belli olan x-men filmi işte. Tamam ilk 3 film'den sonra kafalar fazlasıyla karışmış olabilir çekilen filmler dolayısıyla, ama bu tayfanın eleştirdiği kadar değil. Ben beğendim diyebilirim.

Filmin son sahnesinde jean uzaktan görülüyor. İlerleyen filmlerde tekrar oynayacak mı jean karakteri? Profesör x okulun adını değiştirip okuladn ayrıldı. Jean adı verilen okula bir daha uğramayacak mı? Magneto ile son sahnede bir araya geldiler ve profesör'ü evine davet etti. Bundan sonra birlikte mi yaşayacaklar ?

İzleyen yok mu hiç? Şu sorulara güzel cevaplar arıyorum?

Hocam öyle sorular sormuşsun ki bilgi verilmesi çok zor. Gelecek X-Men filmlerinin senaristleri ancak cevap verebilir.

Bu arada film cidden leşti. Korktuğum başıma geldi ne yazık ki.

Jean Grey tanrı modunu açtı, dünyadaki en güçlü varlık haline geldi. Belki evrendeki.

Bu tip süper kahramanları sevmiyorum. Her problemi basitçe halledebilen, ölümsüz bir kahraman ilgimi çekmiyor açıkçası. O yüzden de çoğu kişininin aksine Superman değil Batman'ciyiz.

Üst Alt