# Xherdan Shaqiri - Sayfa 196 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Xherdan Shaqiri

Alamamamız benim için büyük hayal kırıklığı olmuştu.

Ama bu vakitten sonra gerek yok.

Hocanın bahsettiği transfer politikasına uymuyor zaten.

30 yaşında olduğunu düşünürsek 20 milyon € etmez. Ama keşke imkanı olsada 5 milyon € bonservisle bize gelse . Lazio'nun 12m € 'luk teklifi kabul edilmemiş diye de belirteyim.

Paramız yetse bile mümkünse gelmesin, Feghouli gibi 4-5 mil.€ bonservis senelik 5 mil.€ maaş ile 5 senelik de sözleşme demek Shaqiri demek.

Turkiye Ligi icin cok begendigim bir oyuncu. Eskiden 5 yillik garanti sozlesmeye aninda imza attirirdim karar bende olsaydi ama artik su yasinda gelmese de olur. Verilmesi gereken bonservis, alacagi yillik maas ve uzun sureli sozlesme ile guzel gececek ilk 1 veya 2 yilindan sonra cok ciddi problem olur.

30 yasinda bile bu ligin icinden gececegini ve cok ciddi gol ve asist katkisi yapacagini dusunuyorum. Ama sonrasi problem.

Bonservissiz olsa 3 milyon Euro'dan 2+1 dusunmeden imzalanmasini isterim. Hirsli bir oyuncu ve kesinlikle mesela Mesut gibi yatacagini dusunmem. Ama bir noktadan sonra beyin istese de vucut kaldirmiyor. Ozellikle de Shaqiri gibi cok kasli biri icin bu ust seviye oldugu donemin hemen sonrasi cok ciddi dususe, kas sakatliklarina neden olabilir.

Üst Alt