# Xherdan Shaqiri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Xherdan Shaqiri

Cevap: # Xherdan Shaqiri

Lampard onun yaşındayken 40 maçta 5 gol 1 asist ile oynamış. Gol ve asist her şeydir, gelmesin(!)

adam hep PL'de oynadi reis. isvicre liginde iyi bir oyuncu varsa simdiye kadar niye gören olmadi ? Bienvenüe midir Benvenumudur nedir okadar gol atmis orada fener aldi ne oldu adam fos cikti.

09/10 32 Mac , 4 Gol + 5 Asist

10/11 29 Mac , 5 Gol + 5 Asist

11/12 18 Mac , 4 Gol + 2 Asist

Isvicre liginde: 79 Mac , 13 Gol , 12 Asist yapan adamdan yol falan olmaz. Bizim Aydin o ligde oynasa daha iyi istatistiklere sahip olur.

Shaqiriyi beğenmeyen direk futbol cahilidr.Tartışmaya gerek yok.Saygı duyulacak bir şey de yok

adam hep PL'de oynadi reis. isvicre liginde iyi bir oyuncu varsa simdiye kadar niye gören olmadi ? Bienvenüe midir Benvenumudur nedir okadar gol atmis orada fener aldi ne oldu adam fos cikti.

09/10 32 Mac , 4 Gol + 5 Asist

10/11 29 Mac , 5 Gol + 5 Asist

11/12 18 Mac , 4 Gol + 2 Asist

Isvicre liginde: 79 Mac , 13 Gol , 12 Asist yapan adamdan yol falan olmaz. Bizim Aydin o ligde oynasa daha iyi istatistiklere sahip olur.

bienvenunun istatistigi iyi degildi diye biliyorum, bir bakalim

edit: fenere gelmeden önce 16 gol atmis, ondan önce 5-6 golle oynamis sezon basi

Bir röportajında bu sene başında A.Madrid ile transfer görüşmesi yaptığını, ancak bonservis bedelinden dolayı transferin gerçekleşmediğini belirtiyordu. Bundan sonra da A.Madrid'in tekrar Arda'ya yöneldiğini ve onu transfer ettiğini söylemiş. Bu durumda Basel'in 12 milyon eurodan daha yüksek bir bonservis bedeli belirlediği anlaşılabilir. Potansiyel olarak bunu karşılayabilecek bir yapıda. Diğer oyunculara karşı hamle üstünlüğü olan hücum oyuncuları vardır. Shaqiri böyle bir oyuncu. Teknik kapasitesinin ve çevikliğinin iyi olduğunu da eklemek gerekiyor. Karşısındaki savunma oyuncusu hamlesini yapacakken, o ikinci hamlesini bitirmiş olabiliyor. Mesela Stoch'ta böyle bir oyuncu, ama Shaqiri'yi ondan ön plana çıkaran noktalar oyun görüşü ve gücü. Takımın hem kanatta oynayabilecek, hem de forvet arkasında görev alabilecek iyi top süren, çevik bir oyuncuya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Shaqiri bu tanıma uyan bir oyuncu, ancak transferinin gerçekleşme ihtimali maddi sebeplerden dolayı çok düşük bence.

Oha fm12 penceresi açık sandım bir an. Xherdan'ı scoutların önermesiyle 2. sezon almıştım. Yardırdı gidiyor valla feci gelişti :D Gerçeği nasıldır bilmem yalnız izlemedim hiç :)

eskiden malatyaspor'da bir shakiri vardı feci yardırıyordu hep o geliyor aklıma bu çocugun adını duyunca :D

Üst Alt