Y.Final | Türkiye 83-82 Sırbistan | 11 Eylül | Maç Sonucu | FİNALDEYİZ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Y.Final | Türkiye 83-82 Sırbistan | 11 Eylül | Maç Sonucu | FİNALDEYİZ!

fiba-2010.jpg

turkiye.jpg
Vs.png
sirbistan.jpg

ntv.png

Cevap: Y.Final | Türkiye-Sırbistan | 11 Eylül

92 sayı attı adamlar İspanyollara. Çok çok zor bir maç.

Ispanyaya 92 Puan atmak,bize atmaktan daha kolay.Cünkü bizim defans gercekten inanilmaz.

Bizim icin önemli olan,gine erken kopmak.Erkenden 6-7 Puan öne gectigimizde,rakiblerin hepsi seyirci baskisiyla mactan kopuyor ve panige kapiliyorlar.

Tabi Sirblarin tecrübeside baskadir.Yane mac cekismeli gecebilir,ama bizim gine en az 10 puan fark yapacagimizi düsünüyorum.

Slovenya macininda zor gececegini düsünüyorduk.

Cevap: Y.Final | Türkiye-Sırbistan | 11 Eylül | 18.00 | NTV

İspanya gelseydi bu kadar korkmazdım açık söyliyeyim. İspanya karşısında oynadıkları oyun çok acayipti. Fakat buraya kadar gelmişken ümitsizlik beslemek de yersiz. Çıkacaz aslanlar gibi savaşıp finale çıkacağız. Umarım bu rüya bu turda bitmez.

Avrupa 2nci si olmuşlardı sanırım. Zor maç...

Finalde elemelerde yendiğimiz 2 takım karşılaşmış ve İspanya kazanmıştı. Biz ise sonrasında her önüne gelene yenilerek 8nci olmuştuk. Hele 19 sayı öndeyken açık ara farkla kaybettiğimiz Fransa maçını unutamam.

Hepsinden intikamı alıyoruz yavaş yavaş...

Tanjevic'in yerleştrimeye çalıştığı ekolün esas sahibiyle oynayacağız.Ama bu saatten sonra kim gelirse gelsin :)

Turnuva boyunca yaptığımız savunmayı tekrarlarsak yeneeğimize sonuna kadar inanıyorum

Cevap: Y.Final | Türkiye-Sırbistan | 11 Eylül | 21.30 | NTV

Sırbistan'ı farklı yenelim.

Hiç sevmem zaten onları.

İspanya gelseydi bu kadar korkmazdım açık söyliyeyim. İspanya karşısında oynadıkları oyun çok acayipti. Fakat buraya kadar gelmişken ümitsizlik beslemek de yersiz. Çıkacaz aslanlar gibi savaşıp finale çıkacağız. Umarım bu rüya bu turda bitmez.

Valla bence İspanya Gasol'un yokluğunda bile daha tehlikeli ve tecrübeli bir takım(dı).Esas beni korkutan İspanya idi.

Sırbistan bir basketbol ekolünün kaynaklarından biri olsa da seyircimizle ve müthiş savunmamızla bir adım öndeyiz.

Üst Alt