Ya Gargano Ya İnler


fbe95inler.jpg
Melo'ya alternatif isimlere yönelen Galatasaray, Fatih Terim'in raporu doğrultusunda Napoli'nin bu iki yıldızını gündemine aldı.Haberin Devamı GSC Portal'da 
Cevap: Ya Gargano Ya İnlerİnler'i pek imkan dahilinde görmüyorum.Mutlada 2'sinden biri gelecekse bu Gargano olur.
 
Cevap: Ya Gargano Ya İnlerBu saatten sonra pazarlik falan olmaz. Adamlar ne istiyorsa verip alacaksin, zaten cok gec kaldik.
 
Cevap: Ya Gargano Ya İnlerarkadaşlar izleyen varsa biri şu garganoyu anlatsın dikine oynayabiliyomu , temposu iyi mi , ikili mücadelelerde nasıl, hava toplarında nasıl bunları anlatın ytr ;)
 
Cevap: Ya Gargano Ya İnlerBenim anlamadığım 2 futbolcu da melodan maliyetli olacak ne mantıkla böyle birşey yapmaya kalkışıyorlar ?
 
Cevap: Ya Gargano Ya İnlergökhan inleri hem biz alamayız hemde bu adam türkiyeye gelmez. garganoya gelince hücum gücü zayıf olsada geçen seneye göre çok önemli degil. garganonun gideri var. en azından teknik br oyuncu iyi kesici. ama ben melonun gelcegini düşünüyorum.
 
Cevap: Ya Gargano Ya İnlerGökhan'ı alabileceğimizi sanmıyorum. Onun bonservisini karşılmamız çok zor.Gargano daha gerçekçi duruyor.
 
Cevap: Ya Gargano Ya İnlerGökhan 'ın son basamağı Napoli olur. Bana kalırsa ŞL yüzü göremez. Türk olmasa adı bile geçmezdi bence. Olmaz diye bişey yok.
 
Cevap: Ya Gargano Ya İnlerşu inleri basın nasıl yazıyor anlamış değilim daha geçen sene adam 18 mil euro ya transfer oldu

bizim kulüplerimiz bu paraları veremez vermemeside gerekir
 
Cevap: Ya Gargano Ya İnlerengin ,yekta, hamiti ortasahada görmektense Garganoyu görmek isterim. en azından adam devşirme ortasaha değil.
 
Cevap: Ya Gargano Ya İnlerGökhan'a yıllık Riera kadar maaş ver (2.9 m €) koşa koşa gelir. Bonservis sorun ama. En az bi 14 falan ister Napoli, o yüzden imkansız Gökhan'ı almak.
 
Cevap: Ya Gargano Ya İnlerİnlerli ve yabancı sol bekli kadrom (yazmasam olmazdı beyler içimde kalmasın) :asd:---------------------------Muslera---------------------------------

Eboue---------Semih----------------Ujfalusi-----------AdrianoHamit----------İnler------------------Selçuk-----------Amrabat----------------------Burak----------Elmander--------------------nasıl ama harika değil mi ? :tiphat:
 
Cevap: Ya Gargano Ya İnlerInler yaşının 28 olmasına rağmen en az 20 Milyon Euro bonservis eder şu an.Bana göre Melo'dan da bir tık üstün bir oyuncu.Sebebi yetenek değil, kişilik ve sorun çıkarma kapasitesinin az oluşu ile alakalı.Ayrıca kendisine 3 Milyon Euro versen koşarak gelir bence.3.4=12+20 Milyon Euro =32 Milyon Euro ,Eğer gözden çıkarabiliyorlarsa olur ama bu yönetim hayatta o bonservisi vermez.O yüzden boşuna çene ve klavye yormaya bile değmez diyorum.Gökhan'ı alacaksan Udinese'den 2 yıl önce alacaktın.Yine de hayal olacak da olsa Inler-Inan orta sahası Türk futbol tarihinin en komple orta sahası olur.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt