Ya Gargano Ya İnler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ya Gargano Ya İnler

Cevap: Ya Gargano Ya İnler

inler hayal alamayız!

[video=youtube;hB2rRQRLzfY]https://www.youtube.com/watch?v=hB2rRQRLzfY[/video]

Inler yaşının 28 olmasına rağmen en az 20 Milyon Euro bonservis eder şu an.Bana göre Melo'dan da bir tık üstün bir oyuncu.Sebebi yetenek değil, kişilik ve sorun çıkarma kapasitesinin az oluşu ile alakalı.Ayrıca kendisine 3 Milyon Euro versen koşarak gelir bence.

3.4=12+20 Milyon Euro =32 Milyon Euro ,Eğer gözden çıkarabiliyorlarsa olur ama bu yönetim hayatta o bonservisi vermez.O yüzden boşuna çene ve klavye yormaya bile değmez diyorum.Gökhan'ı alacaksan Udinese'den 2 yıl önce alacaktın.

Yine de hayal olacak da olsa Inler-Inan orta sahası Türk futbol tarihinin en komple orta sahası olur.

melo nun da 3 senelik maliyeti 20 milyonu geciyor..

20 milyon bonservis veriyorsak (biz hayatta veremeyiz) bu oyuncunun yasi 28 degil... 20-24 arasi biraz olsun kalitesini ispatlamis biri olmali... Son duragi senin takimin olan adama 20 milyon vermek enayiliktir.. Bi Barca degiliz cikarip tak diye 20 milyon verelim.. Cok ust duzey olur gelecegi olur verirsin, ha kimdir bunlar? Damiao,Lucas, Alex Song, Capoue, M'Vila( son yazdigim M'Vila hatta 20 etmez)

İnlerli ve yabancı sol bekli kadrom (yazmasam olmazdı beyler içimde kalmasın) :asd:

---------------------------Muslera---------------------------------

Eboue---------Semih----------------Ujfalusi-----------Adriano

Hamit----------İnler------------------Selçuk-----------Amrabat

----------------------Burak----------Elmander--------------------

nasıl ama harika değil mi ? :tiphat:

Harika ama Gokhana 10 dan fazla vermek aptallik olur.. Biz bi topcuya 20 milyon verecek takim degiliz.. 20 milyon demek tum takimin senelik maasina esit neredeyse..

Gökhan'a yıllık Riera kadar maaş ver (2.9 m €) koşa koşa gelir. Bonservis sorun ama. En az bi 14 falan ister Napoli, o yüzden imkansız Gökhan'ı almak.

Gokhan Inler, Riera'dan daha fazla maas aliyor. Vergiden kesilince 2,7 milyon € net olarak aliyor. Bunun daha bonusu+ mac basi var.

Bizde de artik 35% oraninda vergi odenecek. Napoli yanilmiyorsam 18 milyon €'ya aldi Inler'i.

Takimin bel kemigini daha az bir fiyata neden satsinlar?

Gargano'yu ancak cift haneli bonservis odersek kadromuza katariz.

Eger bulabilirseniz Juventus'a karsi oynanan maci indirin , Gargano'nun 90 dk presini izleyin.

Bu adam Italya'nin en iyi 3 defansif orta sahasi.

Gökhan İnler'in gelmesi imkansız, adamlar en az 20 milyon € ister.

Adam müthiş istikrarlı geçen sene neredeyse tüm maçlarda görev almış.

Alınması çok zor olsa da inler. Selçuk ve inler orta sahasını düşünmek bile heyecan verici. kanatlarda amrabat ve hamit. ileri uçta elmander burak. inlere öncelik verilecek sanırım. inler her yönden daha cazip. sol bek'e yabancı alma şansımız doğuyor. Son yılların en iyi orta sahası bizde olur. Melo 2 gün içinde unutulur :) Fakat bonservisi sorun. ALLAH yönetimin yardımcısı olsun..

Gargano yıllık Melo 'nun istediğinden daha düşük bir mevlaya gelir ama bonservis işin içine girince Melo 'yu geçme ihtimali var. Melo bazı şeylerden fedakarlık etmediği için çok soğudum gelmesini istemiyorum. Gökhan zaten gelmez Gargano olursa güzel olur.

Çilek ve Melo için ayrılan bütçe İnler transferine aktarılabilir.Bence zor değil.İtalya'da mali yönden sıkıntı büyük.

Gökhan müthiş bir adam.Selçuk'un defansif özelliği daha fazla olanı gibi.Melo gibi rakibi sindirmiyor ama nerede ne yapılacağını çok iyi biliyor.Hani gelmeye ikna edebilseler bana göre hiç maliyet hesabına girmene bile gerek kalmadan ne gerekiyorsa verilip alınmalı tipinde bir adam.Karşılığını çok rahat alırsın yapacağın transferin.

Keşke diyorum keşke çilekle şeftaliyle uğraşmak yerine bir tane vizyonu ve cebi dolu birileri çıksa da şu transferi finanse etse.Kulübe yapılabilecek en büyük iyiliklerden birini yapmış olur.

Aslında bu iki oyuncunun birbirine pek benzediği de söylenemez.Gargano daha defansif, kesiciliği çok iyi olan bir oyuncu ama İnler daha teknik, pasör tam bir box to box oyuncu.

2 oyuncu da çok kaliteli ama hücum yapan bir takım olduğumuz için eğer Gargano alınırsa hücuma daha sık çıkan bir sol beke ihtiyacımız olur.Eğer İnler alınabilirse bizi hem özellikleri hem de kontenjan açısından çok rahatlatır ama zor transfer.

Bence başkan artık şu melo yu felan bırakıp gökhanın üzerine yoğunlaşmalı bütçemizi aşabilir ama sonuçta milyar dolarlık bir başkanımız var şikeciler sow'u takıma hediye aldılar başkanda bize bir hediye alabilir diye düşünüyorum.ayrıca gökhan tam nokta transfer olur hem oyunu iki yönüne oynayan bir oyuncu hemde türk keşke olsa.

melo takımdan çok parayı düşünüyo galibao yüzden vazgeçme eğiliminde bizim yönetim

ama yerine hiç beklemediğimiz biri gelir bence

basın tek alternatifi yani garganoyu duymuş hep onu yazıyolar

Belli olmaz bizim yönetimin işi.Bir bakarsın İnler'i alıp gelmişler.Para konusunda çok acayip davranıyorlar, bir türlü çözemedim.

Üst Alt