Ya Gargano Ya İnler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ya Gargano Ya İnler

Cevap: Ya Gargano Ya İnler

Bence veremiyor.

Bizimkiler ancak lafda yaparlar herseyi.

Bütün paralar gitti zaaten.

Hamit 3 Milyon

Amrabat 8 Milyon

Dany 3 Milyon

Burak 5 Milyon

Yaklasik 20 Milyon. Maas´larini, ekstra aldiklari paralari saymadim.

Belki bi kac oyuncu satarsak 1 oyuncu gelebilir.

koskoca kulübün parası yok ha ? boşa elini ağrıtıyosun kulübün her türlü parası var. basar alır parayı. verilen paralardan sadece 5 peşin verildi diğerleri taksitli

koskoca kulübün parası yok ha ? boşa elini ağrıtıyosun kulübün her türlü parası var. basar alır parayı. verilen paralardan sadece 5 peşin verildi diğerleri taksitli

Diyorum ya bizimkiler ayni Azize (onun gibi serefsiz degiller, yönetimi severim o ayri, ama dost aci söyler) gibi göz boyamayi severler. Yok GS´in gelirleri büyük takimlari gecti bilmem ne.

Yaklasik 20 Milyonu harcadik.

Taksitli veriyoruz diye para cebimizde kalmiyor. Onu gitti olarak sayacaksin. Böyle is mi olur, yok pesin ödemedim, daha ucuza aldim.

Son senelerde o kadar borc yaptik ki, bi Sampiyonluk ve TTA gelirleri bizi dünden bugüne 40 Milyonluk bütce olan takimi yapmaz.

gökhan inler rüya gibi olur zatende...

garganoya gelince, sadece uruguay milli takiminda izledim, italya ligini takip etmiyorum.

ama urugua ymilli takimda izledigim garganoyu cok pozetif hatirliyorum ama italyan ligini takip edenler daha net konusabilir genede.

gecen sene bjkli mehmet melonun bonservisi alinmazsa , yerine gargano düsünebilir demisti, yok daha neler diye gülüp gecmistim.

ama simdi bu transfer olursa, pek memnun olurum.

İnler'i bıracaklarını sanmam, Gargano da banko oynuyor ama biraz daha uygun olur.

Gargano için hava toplarında iyi midir demiş bir arkadaş ilk sayfalarda, bildiğim kadarı ile boyu 1.70'den kısa :D Pire gibi ama seri, top çalması ve pasları 10 numara.

Bu arada X'i 8 milyona alamayan bunu alamaz net olarak bakkal hesabıdır. Her oyuncu için farklı bütçe belirlenir. Atıyorum Melo için 8'i fazla, İnler için 10'u az görebilir teknik ekip ve yönetim. 10>8 demek ki olmaz gibi bir mantık yok.

İnler imkansız falan değil.Meloya yıllık 4.5 vereceğiz.İnler şu an 1 alıyor Napoliden. İnlere yıllık 2.5 versek 5 yıllık sözleşmede aradaki yıllık ücret farkını bonservise ekleriz.Daha bile ucuza gelir İnler

Gargano'yu almak daha kolay olur bizim için.

İnler pahalı,10-15'ten aşağı vermezler. Fatih Hoca da o kadar parayı kabul etmez,haklı da.

Haberin doğruluğu da tartışılır tabii.

Melo´ya 7 Milyon veremeyen takim Inler´i ancak PES´de alir.

Arkadaşlar olayları birbirleriyle karşılaştırmamak lazım o armut bu elma ... Melo'da risk faktörünün çok olduğunu düşünüyolar ve doğal olarak fazla para vermek istemiyolar bence ... Ama İnler'in risk faktörü daha azdır mesela basarlar 12-13 alırlar ( sadece örnek veriyorum )

Ayrıca Melo'ya 30m ayırmıştık 5 sene için ... İnler'e herşey dahil senede 3m civarı versek eder 15m + 13m civarı klubü ikna etsek + 2m civarı falanda menajer zart zurt paraları vs desek aynı paraya geliyo aslında ... Bu alcağımız adamlardan hiçbirisi Melo kadar yüksek ücret talep etmiyceği için bonservis parası çıkar ordan ... He alabilirmiyiz İnler'i bilemiyorum sanmıyorumda ama keşke olsa yerli statüsünde de oynar ohhh mis valla ...

İnlerli ve yabancı sol bekli kadrom (yazmasam olmazdı beyler içimde kalmasın) :asd:

---------------------------Muslera---------------------------------

Eboue---------Semih----------------Ujfalusi-----------Adriano

Hamit----------İnler------------------Selçuk-----------Amrabat

----------------------Burak----------Elmander--------------------

nasıl ama harika değil mi ? :tiphat:

harika bence tanımlamaya yetmiyo bu dahada öte bişey :p :b5:

yahu 28 yasındakı adama ne 20 mılyon bonservısı max 12 ye bırakırlar satmak ısterlerse, sorun satmak ıstememelerı olur. gokhan da yıllık 2.5 net e tamam der.

ama bence once sısokho zorlanmalı sora gharganoya bakılmalı

bence biran evvel birini alıp getirmeliler bu lass mı olur garganı mu olur inler mi olur bilemem bu saatten sonra melodan hayır gelmez ha meloyuda alacaklarsa bana kiralık olarak gelmesi daha mantıklı geliyor.

Üst Alt