Ya Gargano Ya İnler - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ya Gargano Ya İnler

Cevap: Ya Gargano Ya İnler

Yahu neden herkes deli gibi gokhan inler falan diyor. Alsaniza arkadasim alper potuk ve holmeni.

Cevir cevir oynat, toplam bonservisleri de 7 ye falan gelir, maaslari da abarti olmaz. Kral gibi iste daha ne olsun.

Holmen ve alper potuk diyorum melo yerine.

Inler yaşının 28 olmasına rağmen en az 20 Milyon Euro bonservis eder şu an.Bana göre Melo'dan da bir tık üstün bir oyuncu.Sebebi yetenek değil, kişilik ve sorun çıkarma kapasitesinin az oluşu ile alakalı.Ayrıca kendisine 3 Milyon Euro versen koşarak gelir bence.

3.4=12+20 Milyon Euro =32 Milyon Euro ,Eğer gözden çıkarabiliyorlarsa olur ama bu yönetim hayatta o bonservisi vermez.O yüzden boşuna çene ve klavye yormaya bile değmez diyorum.Gökhan'ı alacaksan Udinese'den 2 yıl önce alacaktın.

Yine de hayal olacak da olsa Inler-Inan orta sahası Türk futbol tarihinin en komple orta sahası olur.

Söylenene göre 30-35 milyon euroyu gözden çıkarmıştık Melo için.

Yıllık 5.5'a fln gelecekti bonuslarla. 7 milyon da bonservis. Bir de menajerleri para fln istiyordu.

Dediğin gibi olursa aynı ücrete denk geliyor. Tabi bizimkiler 20 milyon euroya oyuncu fln ne zaman alırlar bilmiyorum.

Kiralık mı allah korusun.En önemli mevkiye artık kiralık istemez.Alacaksak tapusu ile alalım.Bu arada son 11 yılda ki en güçlü kadromuz aslında 2 adım uzakta.

------------------------Muslera-------------------------

--Eboue-------Ujfalusi----------Semih-------Adriano------

--------------Gökhan Inler------Selçuk Inan--------------

--Hamit Altıntop-----------------------------Amrabat-----

-------------Elmander-------Burak------------------------

Kontenjan sorunu yok; yabancılar iyi, yerliler bomba.

EDİT : Adriano kiralık olabilir, zira sol bek bana göre orta saha kadar elzem değil.

Kiralık mı allah korusun.En önemli mevkiye artık kiralık istemez.Alacaksak tapusu ile alalım.Bu arada son 11 yılda ki en güçlü kadromuz aslında 2 adım uzakta.

------------------------Muslera-------------------------

--Eboue-------Ujfalusi----------Semih-------Adriano------

--------------Gökhan Inler------Selçuk Inan--------------

--Hamit Altıntop-----------------------------Amrabat-----

-------------Elmander-------Burak------------------------

Kontenjan sorunu yok; yabancılar iyi, yerliler bomba.

EDİT : Adriano kiralık olabilir, zira sol bek bana göre orta saha kadar elzem değil.

bu kadro bu lige tecavuz eder

inler ve adriano ( cortes de olur) bize 25% hucumda ve defansta katki saglar

gokhan inlerin suandaki kadroda en defansif oyuncu olur

adriano da bir kac yildir kisir olan sol kanada muthis bir hucum katkisi saglar

İnler mümkün gözükmüyor, ha bana sorsan 15 milyon Euro bonservis vermeye değecek bir hamle olur.

Sonuçta kritik bir transfer, yerli olması, aksıyan başka bölgelere (sol bek) önemli bir ismi kazandırma şansı verir.

Bu sene öncelikli hedefimiz tekrar CL'ye direk katılmak olmalı, seneye de önemli 1-2 takviye ile CL'nin en muazzam kadrolarından birini oluşturabilir ve kura durumuna göre çeyrek finali rahat görebiliriz.

----------------------Burak----------------------

Arda---------------------------------Amrabat

Selçuk-------------Hernanes

İnler

Adriano--------------------------------------Eboue

Dany-------------Semih

Muslera

Not: Bu arada kadro yaparken farkettim, yeni temada biçimlendirme çok sade ve güzel olmuş, tekrar ellerine sağlık arkadaşların.

sen ne yaptın ya

Bu saaten sonra farklı bir oyuncu alacaklarını sanmadığım gibide melo geleceğinden o kadar eminim, ama öyle ama böyle..

İnler + yabancı sol bekli kadrolar görüyorum ama eğer olur da İnler'i alırsak başka bir transfer için kuruş kalmaz. :asd:

Üst Alt