Ya Gargano Ya İnler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ya Gargano Ya İnler

fbe95inler.jpg

Melo'ya alternatif isimlere yönelen Galatasaray, Fatih Terim'in raporu doğrultusunda Napoli'nin bu iki yıldızını gündemine aldı.

Haberin Devamı GSC Portal'da

Cevap: Ya Gargano Ya İnler

İnler'i pek imkan dahilinde görmüyorum.Mutlada 2'sinden biri gelecekse bu Gargano olur.

Bu saatten sonra pazarlik falan olmaz. Adamlar ne istiyorsa verip alacaksin, zaten cok gec kaldik.

arkadaşlar izleyen varsa biri şu garganoyu anlatsın dikine oynayabiliyomu , temposu iyi mi , ikili mücadelelerde nasıl, hava toplarında nasıl bunları anlatın ytr ;)

Benim anlamadığım 2 futbolcu da melodan maliyetli olacak ne mantıkla böyle birşey yapmaya kalkışıyorlar ?

gökhan inleri hem biz alamayız hemde bu adam türkiyeye gelmez. garganoya gelince hücum gücü zayıf olsada geçen seneye göre çok önemli degil. garganonun gideri var. en azından teknik br oyuncu iyi kesici. ama ben melonun gelcegini düşünüyorum.

Gökhan'ı alabileceğimizi sanmıyorum. Onun bonservisini karşılmamız çok zor.

Gargano daha gerçekçi duruyor.

Gökhan 'ın son basamağı Napoli olur. Bana kalırsa ŞL yüzü göremez. Türk olmasa adı bile geçmezdi bence. Olmaz diye bişey yok.

şu inleri basın nasıl yazıyor anlamış değilim daha geçen sene adam 18 mil euro ya transfer oldu

bizim kulüplerimiz bu paraları veremez vermemeside gerekir

engin ,yekta, hamiti ortasahada görmektense Garganoyu görmek isterim. en azından adam devşirme ortasaha değil.

Gökhan'a yıllık Riera kadar maaş ver (2.9 m €) koşa koşa gelir. Bonservis sorun ama. En az bi 14 falan ister Napoli, o yüzden imkansız Gökhan'ı almak.

İnlerli ve yabancı sol bekli kadrom (yazmasam olmazdı beyler içimde kalmasın) :asd:

---------------------------Muslera---------------------------------

Eboue---------Semih----------------Ujfalusi-----------Adriano

Hamit----------İnler------------------Selçuk-----------Amrabat

----------------------Burak----------Elmander--------------------

nasıl ama harika değil mi ? :tiphat:

Inler yaşının 28 olmasına rağmen en az 20 Milyon Euro bonservis eder şu an.Bana göre Melo'dan da bir tık üstün bir oyuncu.Sebebi yetenek değil, kişilik ve sorun çıkarma kapasitesinin az oluşu ile alakalı.Ayrıca kendisine 3 Milyon Euro versen koşarak gelir bence.

3.4=12+20 Milyon Euro =32 Milyon Euro ,Eğer gözden çıkarabiliyorlarsa olur ama bu yönetim hayatta o bonservisi vermez.O yüzden boşuna çene ve klavye yormaya bile değmez diyorum.Gökhan'ı alacaksan Udinese'den 2 yıl önce alacaktın.

Yine de hayal olacak da olsa Inler-Inan orta sahası Türk futbol tarihinin en komple orta sahası olur.

Üst Alt