Yabancı Dizi Tavsiye - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yabancı Dizi Tavsiye

Cevap: Yabancı Dizi Tavsiye

Yeni bir yabanci dizi'ye baslayacagim ama hangisine baslayacagimi bilemiyorum.

En cok hangisini tercih ediyorsunuz?

Not: Komedi olmasin, komedi'yi severim ama ilk tercihim olmadi hic bir zaman. Bu arada, dizi'nin ne hakkinda oldugunu da beraberinde eklerseniz daha kolay olur.

Not: Komedi olmasin, komedi'yi severim ama ilk tercihim olmadi hic bir zaman. Bu arada, dizi'nin ne hakkinda oldugunu da beraberinde eklerseniz daha kolay olur.

Shameless'ın Amerikan versiyonunu izleyebilirsin, 12 bölüm :)

Dizide Chicago'da yaşayan dar gelirli bir ailenin ve umursamaz babanın hikayesi anlatıyor. Komedi dizisi sayılabilir :)

Ya da izlemediysen Game of Thrones var.

O da ortaçağ gibi bir dönemde geçiyor sanırım, savaş ve fantastik içerikli bir dizi.

konusunu nasıl olsn onu söyle yardımcı olurum :) ayrıca ilk mesajımdaki btn dizileri izleyebilirsn hepsi çok iyidir :)

konusunu nasıl olsn onu söyle yardımcı olurum :) ayrıca ilk mesajımdaki btn dizileri izleyebilirsn hepsi çok iyidir :)

Bu konu'da tam olarak net konusmayabilirim cunku bazen ne bilim bi dizi izliyorum veya film, begenmem diyorum ama cok begeniyorum mesela. Mesela dram, komedi falan fazla izlemem ilk tercihlerim degildir ama izledigim zamanda begenebiliyorum.

Fakat Prison Break, Lost, Charmed tarzi birseyler olsun diyeyim simdilik. Charmed'i izlemeye basladiniz mi bilmiyorum ama 3 ozel (belirli gucleri var) kizlar demonlara karsi savasiyor.

Macera, aksiyon, gerilim falan olsun yani. Yok eger bunlardan farkli bir dizi'yi siddetle tavsiye ediyorsaniz soyleyebilirsiniz.

Prison Break 4 kez full bitirdim 2 kezde The Walking Dead ilk sezonu bitirdim en beğendiğim yabancı diziler bunlardı aslında banada lazım yeni bir dizi önerilerinizi değerlendiricem :)

Bu konu'da tam olarak net konusmayabilirim cunku bazen ne bilim bi dizi izliyorum veya film, begenmem diyorum ama cok begeniyorum mesela. Mesela dram, komedi falan fazla izlemem ilk tercihlerim degildir ama izledigim zamanda begenebiliyorum.

Fakat Prison Break, Lost, Charmed tarzi birseyler olsun diyeyim simdilik. Charmed'i izlemeye basladiniz mi bilmiyorum ama 3 ozel (belirli gucleri var) kizlar demonlara karsi savasiyor.

Macera, aksiyon, gerilim falan olsun yani. Yok eger bunlardan farkli bir dizi'yi siddetle tavsiye ediyorsaniz soyleyebilirsiniz.

Spartacus,Rome,The Walking Dead,game of thrones izleyebilirsn ayrıca The event ve Flashforward var ama bu diziler ilk sezondan sonra devamı gelmedi ama ikiside on numara dizidir:cool:

Prison Break'ın ilk sezonunu 4-5 kere izlersiniz anlarımda ondan sonra ki sezonları nasıl izlediniz ?

Battlestar Galactica

Fringe

The Event Bu dizinin devam edip etmeyecegi tartismali bu konuda bir karar verildiyse de ben bilmiyorum.

Game of Thrones

Tabiki en iyisi Battlestar Galactica.

Üst Alt