Yabancı Dizi Tavsiye - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yabancı Dizi Tavsiye

Cevap: Yabancı Dizi Tavsiye

Fringe...Biraz The X-Files kokuyor.

Bir de Flash Forward vardı fakat 1 sezon yayınlandı ve final yaptı. Aslında fena da değildi hani...Lost dönemine denk gelmesi şanssızlıktı denilebilir.

Klasik olarak The X-Files,Lost,Prison Break,24,Smallville gibi gider...

tv izlemediğim icin birsey soyleyemem takip bile etmiyorum, dvd onerebilirim ilk olarakta the x files diyorum. bunu izlemeden dizi izledim falan diyemezsiniz.

X Files demişken Californication'daki mükemmel rolü X Files döneminden geliyor David Duchovny'nin.. Gerçekten harika oyuncu..

Önerilere gelirsek.. Prıson Break, How I Met Your Mother, Californication ve Spartacus beğendiklerim..

Listeme sizlerin yoğun tavsiyesi ile Supernaturel'ı da aldım..

yalan rüzgarı

muratisler_yr.jpg

arkadaşlar bana korku temalı bi dizi tavsiye edermisiniz(walking dead hariç).içine ruhani,mistik olaylar olsun =) bide amerikan oastası tarzı gençlik dizisi varsa iyi olur şimdiden teşekkürler.

Yeni bir dizi onu bilmiyorum, Supernatural'a bir kaç bölüm şans var bence. Formatı seveceksin hayaletli, cinli, şeytanlı muhabbetleri seversen :) İlk sezon biraz daha değişik kalanından ama.

Eskiden TRT 1'de yayınlanan Providence( Türkçe'ye "Küçük Mucizeler" olarak geçirmişler ne hikmetse) ve Judging Amy dizilerini hatırlayanlar -izleyenler- var mı bilmem fakat tavsiye edilesi dizilerdir. Tabii gizem,kozmik bilimum metafizik vb. unsurları içeren dizilerin tam tersi diziler olup, oldukça huzur veren türlerdendir.

american-horror-story.jpg

henüz ilk sezonu 6. bölümü yayınlandı ben begendim bu tarz yapımlardan hoşlananların ilgisini çekicektir.

Üst Alt