Yabancı Haklarımızı Nasıl Kullanmalıyız - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yabancı Haklarımızı Nasıl Kullanmalıyız

Cevap: Yabancı Haklarımızı Nasıl Kullanmalıyız

serdar aziz, ersan gülüm ve selcuk inan kesinlikle ve kesinlikle alinmasi gereken yerliler.

zan ve serveti de postalamamiz lazim.

ersan gülüm, serdar aziz ve serdr kesimal bu dönemin en iyi yerli stoperleri bunlardan birini veya ikisini alabilseydik 10 yıl stoper sıkıtımız kalmazdı

Daha bu sene cıkıs yaptı ikisi ama iyi futbolcular.

Serdar Aziz yeni oynuyo.

Kayseriden topcu alabiliriz artık.

Özgür Çek denen çirkefi isteyenler var. Üstüne birde direk 11'e yazanlar var, komik.

Adam fanatik Fenerli. Altyapıdayken Galatasaraylı taraftarlarla kavga etmişliği var. Hatta A.Gücü'nde ki forma numarası 60'ta 6-0'ı temsil ediyor.

Böyle bir oyuncu alınmaz, alınacaksada artık öyle bir oyuncu olacakki bir derece diyeceksin. Güçsüz, devamlılığı olmayan bir oyuncu.

--------

Yabancı hakkına gelirsek;

Ünal Aysal'ın söylediklerine göre yıldız adayı değilde yıldız(lar) gelecek. Ortasahaya sözleşmesi bu yıl bitecek olan Pirlo olabilir diyorum. Stopere de onunda sözleşmesi bitiyor; Mexes. Sol beke yine sözleşmesi biten bir isim; Taiwo. Kaleyede Orkun'a katılıyorum Frey konusunda. Bir tanede en az Baros kalitesinde bir oyuncu gerekli. Söylenenlere göre Ünal Aysal gelirse Arda'yı bırakmayacak. Bencede bırakılmamalı. Taraftar desteğini arkasına aldığında neler yaptığını görüyoruz bir kaç haftadır. Sağ açığada yardırabilitesi kuvvetli bir oyuncu şart. Gervinho biraz pahalı olabilir ama Ünal başkanın oldukça iyi bir bütçe ayıracağını düşünüyorum. Ayrıca Mexes'in yanınada Serdar Kesimal, Serdar Aziz ve Ersan Gülüm'den en az bir tanesini almamız gerektiğini düşünüyorum. Lorik Cana'da kalması gereken ilk yabancıdır bana göre. Gelecek yıl iyi bir takım, iyi bir ortasaha kurulursa herkes gerçek Cana'yı görecektir.

Özgür Çek denen çirkefi isteyenler var. Üstüne birde direk 11'e yazanlar var, komik.

Adam fanatik Fenerli. Altyapıdayken Galatasaraylı taraftarlarla kavga etmişliği var. Hatta A.Gücü'nde ki forma numarası 60'ta 6-0'ı temsil ediyor.

Böyle bir oyuncu alınmaz, alınacaksada artık öyle bir oyuncu olacakki bir derece diyeceksin. Güçsüz, devamlılığı olmayan bir oyuncu.

--------

Ünal Aysal'ın söylediklerine göre yıldız adayı değilde yıldız(lar) gelecek. Ortasahaya sözleşmesi bu yıl bitecek olan Pirlo olabilir diyorum. Stopere de onunda sözleşmesi bitiyor; Mexes. Sol beke yine sözleşmesi biten bir isim; Taiwo. Kaleyede Orkun'a katılıyorum Frey konusunda. Bir tanede en az Baros kalitesinde bir oyuncu gerekli. Söylenenlere göre Ünal Aysal gelirse Arda'yı bırakmayacak. Bencede bırakılmamalı. Taraftar desteğini arkasına aldığında neler yaptığını görüyoruz bir kaç haftadır. Sağ açığada yardırabilitesi kuvvetli bir oyuncu şart. Gervinho biraz pahalı olabilir ama Ünal başkanın oldukça iyi bir bütçe ayıracağını düşünüyorum.

Tokatlı olduğu için 60 numaralı formayı giyebilir mi

--------

Ünal Aysal'ın söylediklerine göre yıldız adayı değilde yıldız(lar) gelecek. Ortasahaya sözleşmesi bu yıl bitecek olan Pirlo olabilir diyorum. Stopere de onunda sözleşmesi bitiyor; Mexes. Sol beke yine sözleşmesi biten bir isim; Taiwo. Kaleyede Orkun'a katılıyorum Frey konusunda. Bir tanede en az Baros kalitesinde bir oyuncu gerekli. Söylenenlere göre Ünal Aysal gelirse Arda'yı bırakmayacak. Bencede bırakılmamalı. Taraftar desteğini arkasına aldığında neler yaptığını görüyoruz bir kaç haftadır. Sağ açığada yardırabilitesi kuvvetli bir oyuncu şart. Gervinho biraz pahalı olabilir ama Ünal başkanın oldukça iyi bir bütçe ayıracağını düşünüyorum.

usta ben özgür cek le ilgili öyle bişey bilmiyordum gercekten öyle biriyse tabiki bizde işi yok ne kadar yetenkli olursa olsun bize karakterli adam lazım.

Abi yabancı oyuncu almak yerine, +2 ler olmayacak şekilde sağlam adamlarımı tutarım, 2 kaliteli yerli ortasaha bide Hamit ve Mustafa Pektemek'i alırım, şu ortamda yeni yabancı almak büyük risktir bence!!!

Mexes gelmez, juventus la anlasacak...

Ama bence bu sene yerliler alalim, ve avrupaya gitmeyi hedefleyelim. Ondan sonra yabanci almaz daha iyi olur, cunku daha kaliteli yabancilar gelir.

kesinlikle kalmasi gerekenler

culio--> orta saha`da joker gibi, istedigin yeri en az vasat derece`de doldurabilir

pino-->adigi az parayi kesinlikle hak ediyor

stancu-->simdilik fazla verimli olmasada en az bir sene daha sans verilmesi lazim

emin olmadigim

baros--> futbolculugunu sevsem`de son iki sezon hic verim alamadik. asagi yukari her mac kart yemesi de cok rahatsiz ediyor beni. talibi cikar ve en az 4 mil. € veren cikarsa gidebilir bence.

insua--> bonservisi 2 mil. € olsa idi kalabilir derdim ama 4 mil.€ cok fazla.

kesinlikle gitmesi gerekenler

cana-->cok agir orta saha icin. galatasaray orta sinif takimi degil, onun icin yakistiramiyorum kendisini bizim takima. iyi insan olabilir, ama eminim ki sarp da iyi insan ama o da yakismiyor.

neil-->iyi günleri geride kaldi gibi. sözlesmesi bitiyor zaten. uzatmaya gerek yok bence.

kewell-->ilk dönemi cok iyiydi ama artik kesinlikle faydasin`dan cok zarari var.

zapata-->fazla yoruma gerek yok.

Emin olamadıklarınla kalsın dediklerin maç yapsa hezimet olur.

biraz mantiksiz geldi yorumun, sanki yazdigimi hic algilamadan yazmissin gibi. emin olmadiklarim`da ki futbolcular kötü demedim zaten. baros`dan bir türlü verim alamadigimiz icin emin degilim kalmasinin faydali olucagindan. insua`nin bonservisi bana göre fazla.

Hayri's 2 cents

Neill - Kewell: elveda

Zapata: Tovbe est.

Stancu: 3 veren varsa satsinlar

Insua: Arkadasin dedigi gibi 2'ye alinabiliyorsa alinsin, fazlasi olmaz

Pino - Culio: +2 go

Cana: Onundekilere bakar, eger onune adam alinmayacaksa kalmasinin alemi yok. Harcaniyor adam

Baros: Mutlak kalmali, ama iyi para veriliyorsa satilabilir zira cok sakatlaniyor

Üst Alt