Yabancı Kuralı Hakkında Kim Ne Diyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fb, Basaksehir, TFF zaten istiyor. Bjk karsi cikmaz iyi kötü oynatacak yerlileri var. Karsi cikabilecek bir tek biz variz, ama Dursun bu cesareti gosterebilir mi emin degilim. Gosterirse koltugunu koruyabilir mi ondan da emin degilim.

Göksel Gümüşdağ üst akıl ne derse ona onay verir. Fikret Orman'da çaktırmıyor ama siyasi iktidarın ağırlığında eziliyor. Anadolu kulüp başkanlarını hiç hesaba katmıyorum zaten.

Bence fazla umutlu olmamak lazım. Siyasetin spor üzerinde etkisi çok büyük. Karar ortak alınacak, kulüpler birliğinden dönme gibi bir durum olmaz. Sadece canı yanacak kulüp başkanları sınırın makul bir seviyeye çekilmesi için diretebilir. Bu da en iyi ihtimal. Gerisi karanlık zaten.

Göksel IBB başkanlığına göz dikmiş hadi o dediğin gibi olsun da, fikonun kadrosu çok üst düzey yabancılarla dolu en çok zararı bizle beraber o görür 4 yıldır verdiği emekler elinde patlar onay vereceğini sanmıyorum.

Göksel IBB başkanlığına göz dikmiş hadi o dediğin gibi olsun da, fikonun kadrosu çok üst düzey yabancılarla dolu en çok zararı bizle beraber o görür 4 yıldır verdiği emekler elinde patlar onay vereceğini sanmıyorum.

Zaten söylemek istediğim onay vermemesi değil. Makul bir seviyeye çekilmesini önerecekler. Çok katı bir kuralı kabul etmeyeceklerdir. Ama tamamen karşı çıkmak gibi bir lüksü olamaz. Üst akıl ile yönetilen insanlar bunlar.

Ayrıca kuralın uygulanması için belli bir süre isteyeceklerdir. Çünkü takımlarda yabancı sayısı fazla ve yeni kurala göre kadro yapılanması kolay olmayacak.

Hemen yürürlüğe girmeyecektir yani. Ama öyle böyle getirecekler.

Kimsede seyirciler ne istiyor diye sormuyorlar ya la. Gecen sene stadlar bombosken bu sene stadlar full cekiyor neden acaba. Bi kerede seyircilere taraftara sorun be yaziklar olsun sizin gibi otokratik adamlara.

Zaten söylemek istediğim onay vermemesi değil. Makul bir seviyeye çekilmesini önerecekler. Çok katı bir kuralı kabul etmeyeceklerdir. Ama tamamen karşı çıkmak gibi bir lüksü olamaz. Üst akıl ile yönetilen insanlar bunlar.

Ayrıca kuralın uygulanması için belli bir süre isteyeceklerdir. Çünkü takımlarda yabancı sayısı fazla ve yeni kurala göre kadro yapılanması kolay olmayacak.

Hemen yürürlüğe girmeyecektir yani. Ama öyle böyle getirecekler.

Önceden de söyledim İngilteredeki sistemi olduğu gibi getirip kullanacaksak bence de onay verilsin ama seninde dediğin gibi x+y+z tarzı kısıtlama olacaksa buna onay vermezler heralde. Dursun verir de ötekiler vermez diye düşünüyorum.

Önceden de söyledim İngilteredeki sistemi olduğu gibi getirip kullanacaksak bence de onay verilsin ama seninde dediğin gibi x+y+z tarzı kısıtlama olacaksa buna onay vermezler heralde. Dursun verir de ötekiler vermez diye düşünüyorum.

İngiltere'deki sistemi oturtmak için yönetimsel olarak 40 fırın ekmek yememiz lazım.

Kaypak insanlar federasyon başkanı, yönetici, kulüp başkanı oluyor bu ülkede. İş bilenler değil.

Bence fazla güvenmemek lazım. Herkes kendi çıkarı için safını seçecektir. Bu da Türk futbolunun dibe vurduğu zamanlar olacaktır.

Milli takım kaptanı Arda Turan: “14 yabancı oyuncunun olmasını fazla buluyorum. Kulüplerin maddi güçleri yeterli olabilecek mi?”

Ulan hödük yabanci siniri koyarsan ozaman türk külüblerin maddi gücleri zor durumda kaliyor, yillarca bu yabanci siniri yüzünden külübler yerli futbolculara verilen fahis bonservis ve yillik ücret yüzünden borc batakina girdi.

Milli takım kaptanı Arda Turan: “14 yabancı oyuncunun olmasını fazla buluyorum. Kulüplerin maddi güçleri yeterli olabilecek mi?”

Ulan hödük yabanci siniri koyarsan ozaman türk külüblerin maddi gücleri zor durumda kaliyor, yillarca bu yabanci siniri yüzünden külübler yerli futbolculara verilen fahis bonservis ve yillik ücret yüzünden borc batakina girdi.

beyefendi yıllık en az 5 milyon istiyor bir de

Siyasiler yabancı kuralına karışacaklarına, alt yapıda torpili kaldırıp, tanıdıkların çocuklarını topçu yapmaya çalışmaktan vazgeçsinler. O zaman milli takıma oyuncu yetiştirilir. Altınordu'dan neden topçu çıkıyor? Tamam yöntemleri doğru ama sebeplerden bir tanesi de altyapıda torpil olmaması, sadece yeteneği olanların altyapıya girmesi.

Yabancı sınırı kalkarsa Şampiyonlar ligine hiçbir zaman gidemeyiz ligimiz yerel hale gelir değeri düşer bu durum Türk oyuncuların da işine gelmez ücretleri gelire göre düşer.

Üst Alt