yabancı serbest komplosu iflasımız h.o. konusu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

yabancı serbest komplosu iflasımız h.o. konusu

arkadaşlar transfer sezonunda fbye göre hareket etmeliyiz bu 1 tuzak olabilir kıllandım şimdi

yapılmak istenen şeyi yazıyorum

gs yabancı serbest olunca emre, semih, tarık, sinan gibi 6-7 genç tutup gerisi full yabancı yapacak

fb ise doğru dürüst yabancı almayacak

ertesi yıl yabancı sınırı 5e 6ya düşürülecek gs yerli futbolcuları gönderdiği için yerli bulamayacak, yabancıları da tazminatlarıyla gönderip iflasını verecek

yapılmak istenen bu

transfer döneminde fbnin izinden gidelim yoksa iflasımız hayırlı olsun demek zorunda kalacağız

yok artik bu kadari da degil :D

diyelim oldu boyle birsey, dava acarsin 100% o davayi kazanirsin ve maddi manevi herseyi oderttirirsin.. tabiki normalinde.

yabancıyı bu kadar radikal bir kararla serbest bıraktıktan sonra kısa vadede hemen eski haline çevireceklerini düşünmüyorum. haa oldu da birilerinin işine yaramadı bu yabancı kuralı o zaman da şak diye 5 yabancı sınırı getirmezler. kademeli olarak her sene 8-7-6 şeklinde kısıtlayarak düşürürler

O zaman Mehmet Cansun dönemindeki gibi full kiralık yabancı ile doldurucan takımı en risksiz.durum

Sony Xperia

Yabancı sınırının kalkmasıyla kamuoyunda Sneijderin maaşının fazla olduğuna dikkat çekmek için alınmış bir karar olarak yorumladım,Sneijderi yıpratarak indirime git mesajı verilmek isteniyor, kısaca yollama düşüncesindeler reisi, Albayrak iş başında yine

Ya arkadaş bi doğru dürüst yönetim olmayacak mı ünal başkan dedik duruşu var dedik o da herkesle 4 yıl SÖZLEŞME yaptı boş Beleş topçulara dünya para verdi şimdikilere baksan ne dedikleri belli değil dengeli bir başkan yok mu yav

Yabancı sınırının kalkmasıyla kamuoyunda Sneijderin maaşının fazla olduğuna dikkat çekmek için alınmış bir karar olarak yorumladım,Sneijderi yıpratarak indirime git mesajı verilmek isteniyor, kısaca yollama düşüncesindeler reisi, Albayrak iş başında yine

sneijder ve onun seviyesindeki oyuncularin maas tablosu dünyanin her yerinde budur .
hata biz vergi bonusundan dolayi daha da az ödüyoruz

Valla bırak sonraki seneyi bu tüpçüden herşey beklenir; sezon başladıktan 2 ay sonra bile karar değiştirirler. Refik kardeşime hak vermemek elde değil.

Üst Alt