yabancı sınırının tekrar getirilmesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

yabancı sınırının tekrar getirilmesi

Ben de geri dönüş olacağını sanmıyorum, en fazla biraz daha sıkılaştırırlar kuralı ama bir daha sahada 6 yabancı olacak gibi bir kural gelmez sanmıyorum. Adamlar (Katarlılar) zaten hakettiğinin çok üzerinde paralar ödüyor ligimize, CEO'nun söylediklerine göre de Türkiye ligini yurtdışında izlettirmek gibi bir hedefleri var. Böyle bir ortamda olmaz o iş bence. Ha tabi ne olur ne olmaz neticede Türk futbolunu çapsız insanlar yönetiyor her şekilde taraftar tepki göstermeli.

Gerçi bunu söylüyoruz ama kimse ses mes çıkarmaz, bizim halkta tepki gösterme gibi bir refleks yok.

2 senedir Beşiktaş şampiyon olurken gündeme gelmeyen, Galatasarayın iyi olmasının ardından yine gündeme gelen konudur.

fb de tek kaliteli yerli kalmadı, hepsi hoşaf. bizim 11 zaten full yabancı olur. biz ve fb'nin muhalif oldugu bir ortamda sırf bjk'den sebep bu kuralı getiremezler.

gs ve fb destegini cektigi an bein midir nedir sulu sçr.

Ben de geri dönüş olacağını sanmıyorum, en fazla biraz daha sıkılaştırırlar kuralı ama bir daha sahada 6 yabancı olacak gibi bir kural gelmez sanmıyorum. Adamlar (Katarlılar) zaten hakettiğinin çok üzerinde paralar ödüyor ligimize, CEO'nun söylediklerine göre de Türkiye ligini yurtdışında izlettirmek gibi bir hedefleri var. Böyle bir ortamda olmaz o iş bence. Ha tabi ne olur ne olmaz neticede Türk futbolunu çapsız insanlar yönetiyor her şekilde taraftar tepki göstermeli.

Gerçi bunu söylüyoruz ama kimse ses mes çıkarmaz, bizim halkta tepki gösterme gibi bir refleks yok.

Niye bazen güzel tepkiler de oluyor mesela binlerce litre Cola alip sokaga dökmek gibi veya Portakal alip kesmek ve sikmak gibi.

Yabanci siniri icin de top alinip patlatilabilir mesela veya bicakla kesilebilir.

Yorumcular, Türk oyuncular vs herkesin dilinde.Bu aptallığı yine yapacaklar ve bunu tam Galatasaray süper bir kadro kurduktan sonra yapacaklar.

Zamanında İspanya'nın yaptığı gibi bir atılım yapmak istiyorsan adam gibi uzun vadeli plan yapacaksın ve 10-15 yıl milli takımdan bir şey beklemeyeceksin bu kadar basit aslında yav. Bu adamların beyni nasıl çalışıyor cidden anlamıyorum, adeta futbolcu seri üretimi yapan ülkelerde yabancı kuralı mı var ? Yok. Ee ozaman sizin amacınız ne ? Sanki bana yabancı sınırı varken avrupa şampiyonu falan oluyorduk, 40 yılın başında 1 Galatasaray müthiş bir jenerasyon yakaladı, onun kemik kadrosuyla hasbel kader dünya üçüncülüğünü gördük.

Olimpiyatlara fazla sporcu yollamakla övündüler bir dönem ne oldu ? Rezil olup döndük... 80 milyonluk genç nüfusa sahip bir ülkeyiz ama herhangi bir spor dalında iyi sporcu yetiştiremiyoruz. Olimpiyatlarda neden başarısızsak, futbolcu da o yüzden yetiştiremiyoruz. Doping skandalları neden oluyor ? Çünkü amatörüz de ondan, daha çalıştırıcın-antrenörün hangi maddenin yasaklı olduğunu bilmiyor. Çok ciddi yapısal problemler varsa ki var, o zaman yapısal çözümler üreteceksin bu da öyle saçma sapan yabancı kuralıyla falan olmaz, uzun vadeli planlarla olur.

İşte bu yüzden de hiç bir zaman refaha eremeyecek Türk futbolu ve sporu, saçma sapan insanların elinde oyuncak olmaya devam edecek.

artık olmaz o iş beinsport yayın gelirini 2 katına çıkardı fransadan yayın yapıyor 5m euroya aldığımız ömer ali şahiner'i mi izletecekler fransaya

gereksiz bir sürü adam daha çok para kazansın diye büyük kulüpleri rezil edecekler.bu sezon var mı yüksek meblağlara alınan yerli futbolcu büyükler tarafından, yok.birilerinin nemalanma kaynağı azaldı diye bunlar. kimse Türk Futbolunu falan düşünmüyor

tek telefonla cebe indirilen yüz binler ,adamı ben aldım zaten deyip paranın çoğunu kendi hesabına aktaran başkanlar.

pasta büyüdü ve ağızlar iyice sulandı

milletin gözü büyük kulüplerin cebine giren para da ,oralardan nasıl nemalanacağız derdindeler

artık çok zor rte bile girmez bu işin içine tahminin arda ve rıdvan tayfası zorluyor bu işide bein in gücünün farkında değil o hırblar.

Ömür boyu myc alacağım gün olur büyük ihtimalle.
Öyle küfür atarım ki Musap Aydın renktaşımız bile ağzı açık izler.

Tek telefonla büyük takımlara transfer olan yeteneksizler ve onlardan nemalanan dünün futbolcuları bugünün teknik! direktörü olan abileri ağlıyor sadece.

Kompleks içine girmiş bütün yeteneksizler
Hani demiyolar ben daha çok çalışıp alırım formayı.
Full yabancı olur lig inşallah gör bak bu bein sahipleri nasıl marka değeri arttırıyo.

Fener yerli malları sayesinde avrupa da olmayacak

Biz öfk rezilliğini selçuk- semih - tolga - yasin - sinan rezaletinde aldık bu yabancı takım olsa içinden geçerdik.

Beşiktaş yabancıları sayesinde bi yerlere geliyo
Trabzon aynı şekil

Bunları görmeyen adam futbol filan konuşmasın zaten

TapaTalK

Üst Alt