Yahoo Fantasy Basketball 2012-2013 Organizasyonu | Ekim'de


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yahoo Fantasy Basketball 2012-2013 OrganizasyonuTam playofflara girerken benim takımın yarısı sakatlandı :D Şanssızlık yaşadık, bu sene farklı olacak :D
 
Cevap: Yahoo Fantasy Basketball 2012-2013 OrganizasyonuDraftta 2. turda Gordon'u alıp tek puan dahi almadan takaslamıştım kaç ay sonra :(Bu sene daha zevkli olur heralde.
 
Cevap: Yahoo Fantasy Basketball 2012-2013 OrganizasyonuSezon içinde takas yapabiliyoruz değil mi ya da FA signing falan ?

Bu arada iddialıyım söyliyim gardaşlar :D
 
Cevap: Yahoo Fantasy Basketball 2012-2013 OrganizasyonuInjury-drop olayını lig kurulunca baştan ayarlayalım ya olsun ya olmasın sonra aglayanlar falan çıkıyor la.
 
Cevap: Yahoo Fantasy Basketball 2012-2013 Organizasyonubiri bana oyunu kısaca anlatabilir mi? ben de katılmayı düşünüyorum, gümlemeyelim oyuna başlayınca.
 
Cevap: Yahoo Fantasy Basketball 2012-2013 Organizasyonubiri bana oyunu kısaca anlatabilir mi? ben de katılmayı düşünüyorum, gümlemeyelim oyuna başlayınca.sezon baslamadan ligi kuruyoruz. sonra belli bir gun saat belirtip drafta giriyoruz. sirayla oyuncu seciyoruz yani. sansina artik kazcinci sira gelirse. lebron,durant felan ilk 3 de hemen aliniyor zaten. senin sira sonlardaysa o oyunculari alamiyorsun dogal olarak.

sezon icinde takas yapabilirsin diger kislerle. ayrica fa da bulunan serbest oyunculari alip verebilirsin. oyuncularin performansina gore puan aliyorsun
 
Cevap: Yahoo Fantasy Basketball 2012-2013 Organizasyonusezon baslamadan ligi kuruyoruz. sonra belli bir gun saat belirtip drafta giriyoruz. sirayla oyuncu seciyoruz yani. sansina artik kazcinci sira gelirse. lebron,durant felan ilk 3 de hemen aliniyor zaten. senin sira sonlardaysa o oyunculari alamiyorsun dogal olarak.

sezon icinde takas yapabilirsin diger kislerle. ayrica fa da bulunan serbest oyunculari alip verebilirsin. oyuncularin performansina gore puan aliyorsun

peki o sıralamayı sistem kendi mi yapıyor? bizle alakası yok değil mi?
 
Cevap: Yahoo Fantasy Basketball 2012-2013 Organizasyonubiri bana oyunu kısaca anlatabilir mi? ben de katılmayı düşünüyorum, gümlemeyelim oyuna başlayınca.Oyunun başında draft var, her takım katılıyor işte drafta yetişemezsen falan cpu da yapabiliyor. Drafttan sonra istediğin gibi takas yapıyorsun, her gün takımı ayarlamak zorundasın ama.Oynamayan oyuncuları çıkarıp o gün maçı olanları koyuyorsun, unutursan almassan getirdikleri puanlar bosa gidiyor.Bir de FA olayı var, istemedigin adamı droplayıp FA'dan istedigin bir adamı alabiliyorsun. O kadar.
 
Cevap: Yahoo Fantasy Basketball 2012-2013 OrganizasyonuOyunun başında draft var, her takım katılıyor işte drafta yetişemezsen falan cpu da yapabiliyor. Drafttan sonra istediğin gibi takas yapıyorsun, her gün takımı ayarlamak zorundasın ama.Oynamayan oyuncuları çıkarıp o gün maçı olanları koyuyorsun, unutursan almassan getirdikleri puanlar bosa gidiyor.Bir de FA olayı var, istemedigin adamı droplayıp FA'dan istedigin bir adamı alabiliyorsun. O kadar.şeye takıldım. ilk 5'i her gün ayarlayacağım öyle mi? ve bana sadece o beş mi puan getirecek? dışarıda kalanın aldığı puanı alamayacağım öyle mi?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt