Yahoo Fantasy Basketball 2012-2013 Organizasyonu | Ekim'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yahoo Fantasy Basketball 2012-2013 Organizasyonu | Ekim'de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet beyler...

Bizim geçen seneki fantasy basketball sezonumuzun bu sene ne zaman düzenleneceğini merak etmekteyim...

Murat Kara ligi kursun...

Herkes draftı beklesin bari...:D

Cevap: Yahoo Fantasy Basketball 2012-2013 Organizasyonu

Sezonun başlamasına daha aylar var :D Yahoo da oyunu açmamış henüz. Sezonun başlamasından bir hafta önce falan açarlar.

olm bişi demedik ne yapıyoruz planlama nedir diye sordum...

hem milletinde haberi olsun dedim la fenamı...:)

Ben belli kurallar getirilmediği sürece dahil olmayacağım.

Herkese açık bir lig pekala oluşturulsun ama ben kendi dahil olmak istediğim ligin belli başlı ligi tamamiyle takip edip oyundan 1 ay sonra cıvımayan insanlardan oluşmasını talep edeceğim, geçen sene bazı sorunlar yaşatan ya da kendilerinin yeterince basketbol takip ettiği samimiyetine inanamadığımız insanların da böyle bir ligde bulunmaması gerekecek pek tabii.

gecen sefer hangisi olsun denmisti? roseriera mi neydi o olsun

bi de sut yuzdesi de dahil olsun bu kez

head to head , head to head points ( bizimkisi buydu ) bi de roseira diye bir sey vardi. gecen sene o olsun demistik. yeni kurarken roseirayi deneyelim.

head to head de biraz adaletsizlik var mesela benim 10 oyuncum oynuyor rakibin 15 gibi. roseira sanirim lig gibi puan durumu seklinde

Head to Head Murat'ın önerisiydi sonradan değiştirmemiştik...

League gibi olursa nasıl olacak ki Arda...?

Ben de burdayım tabii de daha 2 ay var, bu ne heyecan Alemdar abi. Yine sonlarda olcan nasıl olsa :D

NBA ile ilgilenenler az çok belli, onları alırız. 2 ay sonraya kim öle kim kala tabi :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt