Yahoo Fantasy Basketball 2012-2013 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yahoo Fantasy Basketball 2012-2013

Cevap: Yahoo Fantasy Basketball 2012-2013

Her hafta birbirimizle maç mantığında karşılaşıcaz işte. Sonra 16 takımdan 8i playoffa kalıcak. Oynama olayı da işte takımını kuracaksın. Mesela bizde 13 oyuncu alıyoruz bunların 3ü dışarıda kalıyor. Sen o gün maçı olan adamları 10 kişinin arasına koyacaksın ki puan alasın. O yüzden oyunla düzenli ilgilenip maçı olan oyuncuları ayarlaman lazım. Günlük ayarlamana gerek istersen 1 aylık da ayarlayabilirsin tek tek. Performansını beğenmediğin oyuncuları droplayıp serbest oyunculardan istediğini kadrona katabilirsin. Takas falan yaparsın vs.

1 aylık ayarlama pek akıl işi değil sanırım.

Mesela ben 10 tane adamı bugünkü oyunculardan kadroya aldım, geriye kalan 3 adamı ertesi gün aldım. O 3 adam yerine çıkardığım 3 adamın puanı eksiliyor mu benden? Euro 2012'deki mantıkla yani.

Bunda öyle bir şey yok. Kimin maçı varsa onu alacaksın, olmayanı çıkaracaksın.

1 aylık ayarlama pek akıl işi değil sanırım.

Mesela ben 10 tane adamı bugünkü oyunculardan kadroya aldım, geriye kalan 3 adamı ertesi gün aldım. O 3 adam yerine çıkardığım 3 adamın puanı eksiliyor mu benden? Euro 2012'deki mantıkla yani.

Euro 2012'de puanını 4 gün üzerinden alıyodun bunda günlük puan alcaksın. Yedektekilerden hiç bi şekilde puan alamazsın. Mesela Murat da demiş 13 oyuncun var o gün maçı olan 12 oyuncun varsa 2 oyuncuyu bench'e atmak zorundasın onlardan puan alamazsın. Ertesi gün 5 oyuncunun maçı varsa onları kadroya alırsın, bu kadar.

Üst Alt