Yahoo Fantasy Basketball H2H League 2012-2013 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yahoo Fantasy Basketball H2H League 2012-2013

Evet beyler buraya başvuruları alalım, kişi sayısına göre açarız ligi. Draftı Salı ya da Çarşamba akşamı düşünüyorum Bayram Arifesi dolayısıyla, ne dersiniz? Lig 9 kategoriden oluşacak, başvurulardan sonra yarın bunları kararlaştırabiliriz.

Yeterli çoğunluk sağlanamazsa açmayacağım 2. ligi, ayrıca diğer ligle ilgilenme bırakılırsa bu lig yüzünden bu ligden de çıkartılırsınız haberiniz olsun. Ama H2H ileride devam edecek format olacağı için bu ligi kurma gereği hissettim, hepimiz bakalım nasıl olacak?

Lig URL ; https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/95800

Lig ID ; 95800

Lig şifresi ; galatasaray1905

TAKIMLAR;

f6jfg.png

f6jfu.png

Cevap: Yahoo Fantasy Basketball H2H League 2012-2013

Ben de burdayım :ayatollah: Salı günü olmasın, maçtan sonra kötü bi sonuçta kafayı drafta veremeyiz :D

Yarından itibaren şehir dışında olacağım.Çok yüksek ihtimalle drafta katılamayacağım.Yoksa ben de katılmak isterdim.Draft herkese uygunsa bugün de olabilir.

12 kişiyi toplarsak yapabiliriz aslında draftı bugün. her katılan bugün uygun olup olmadığını yazsın.

Draft benim için her gün her saat uygun.Sadece yarın maç sebebiyle pek verimli olmaz diye düşünüyorum :)

Üst Alt