YALANLANDI | Emir Preldzic: "Türk Milli Takımı'nda Zorla Oynuyorum !" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

YALANLANDI | Emir Preldzic: "Türk Milli Takımı'nda Zorla Oynuyorum !"

Cevap: İddia | Emir Preldzic: "Türk Milli Takımı'nda Zorla Oynuyorum !"

olaya fanatik gözüyle bakmayın.Emir milli takımın yeni iskeletinin en büyük parçalarından biri oluca 2 turnuva sonra.İnşallah yalan haberdir.

Cevap: İddia | Emir Preldzic: "Türk Milli Takımı'nda Zorla Oynuyorum !"

bu doğrumu değil mi anlayamadım ben birşey

Cevap: YALANLANDI | Emir Preldzic: "Türk Milli Takımı'nda Zorla Oynuyorum !"

Başlığı değiştiren kimse şimdi sakin olsun ve elindeki klavyeyi yere bıraksın. Yalanlandı eyvallah da tüm harfleri büyük yazmaya gerek yok :p

twitterdaki fotosuda bi enteresan

gay midir nedir

açıklamalarının çarpıtıldığını düşünüyorum, sonuçta söylenilen birşey biraz değişik yorumlandığında diğer insanlar tarafından çok değişik algılanmasına sebep olabiliyor. Bu yüzden sloven basının ortaya attığı bu iddia'ya hemen inanmak ve emir'i dışlamak; çok saçma olur.Sonuçta diğer takımların bizi saf dışı bırakmak için bu tür şeyler ortaya atması doğaldır. Bizim yapmamız gereken, olayı birinci ağızdan dinleyip, işi tam olarak anlayana kadar; net bir yaptırım içine girmemektir.

*Emir 'i ben gerçekten çok büyük bir kazanım olarak görüyordum. Çok yönlü, sorumluluk alabiliyor, genç, yaratıcı... Yani çok özel bir oyuncu. Onu kaybetmek,kazanmaktan daha kolay...

Başlığı değiştiren kimse şimdi sakin olsun ve elindeki klavyeyi yere bıraksın. Yalanlandı eyvallah da tüm harfleri büyük yazmaya gerek yok :p

Cevap: YALANLANDI | Emir Preldzic: "Türk Milli Takımı'nda Zorla Oynuyorum ! ;

"YALANLANDI" 'nın tüm harfleri büyük de yazsa; insanın dikkatı çizgiden sonrasına yani emir'in yaptığı açıklamaya kaymıyor değil. YALANLANDI kısm çok 1. planda kaldığı için, istemedende olsa 2.plana itilmiş bence:D .... Ne saçmaladım ben böyle :D:D

Şuana kadarki en iyi performans veren oyuncularımızın başında geliyor ve önemli bir kazanım.Bu açıdan Sloven basınının bir çarpıtması bencede.Emir kendi yalanladığına görede sorun yok.

Ne kadar fenerli olsa da devşirme olsa da ben inanmıyorum böyle bir şey diyeceğine.

Aynen,köle değil ya bu adam istese Bosna Hersek"te de oynayabilirdi.

ulan twitter cıktı mertlik bozuldu. zaten mert bir yer olsaydı ahmet cakar cakalı oraya girmezdi.

bu hali zorla oynatılan haliyse gönlünü falan alsınlarda yeni kobemizi dünyaya tanıtalım

Üst Alt