Yalçın Dümer Konusuna Bir Çözüm Bulunmalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yalçın Dümer Konusuna Bir Çözüm Bulunmalı

Dünden sonra sabrım taştı,bu konuyu açma ihtiyacı hissettim.Dayanamıyorum artık!

*Oyuncuların adını yanlış söylemesi

*Garip garip anonslar yapması(3 kere ad 1 kere soyad)

*Hakem kararlarını yanlış anons etmesi

*Bu işe uygun ses olarak belkide dünyada en son kişi olması.

*Basket olunca anırırcasına bağırması

*Laptop´undan futbol maçlarının sesinin gelmesi.

vs daha birçok sebep var bu adamın bu işten kovulması için.Biz Galatasaray´lılar dayanamıyoruz artık,bu yöneticiler hiç mi rahatsız olmutyor benim anlamadığım,başka adam mı yok bu işi yapacak?Bir fb ve Efes anonsçularına bakıyorum onları kıskandığım tek nokta.Bu işe bir çözüm bulunmalı artık,ben şahsım adına dayanamıyorum!

Cevap: Yalçın Dümer konusuna bir çözüm bulunmalı!

Eee dinleme, izleme ve okuma kardeşim zor mu? Ben tanımıyorum bile bu adamı.

Cevap: Yalçın Dümer konusuna bir çözüm bulunmalı!

Eee dinleme, izleme ve okuma kardeşim zor mu? Ben tanımıyorum bile bu adamı.

Galatasaray basketbol anonçuluğundan bahsediyorum,diğer işleri beni ilgilendirmez,onları paşa paşa yapsın.Ama anons işi olmuyor.Birçok kişi şikayetçi bu konuda.

Cevap: Yalçın Dümer Konusuna Bir Çözüm Bulunmalı!

Kendisi Hagi'ye komisyoncu pislik dediği gün ilgi alanımdan tamamen çıkmıştır. Gerçek hayatta ignore özelliği kullanıyor gibiyim :)

Avrupa´nın en büyük basketbol organizasyonunda,TOP 16 maçında rakip koçtan fırça yiyen bir adam.Beyimiz hakem kararını yanlış anons ediyor çünkü.

Dinlemediğim için problem değil. Sana nasıl yardımcı olacağımı da bilemiyorum. Beni affet

Bu kulupteki en büyük kanayan yaralardan biridir bu mantık, adama göre iş ayarlamak. İşe göre iyi yapabilecek adam ayarlanır her zaman. Sanki birileri illa orada olmak zorundaymış gibi. Yazık!

Bu yorumu beğendim

shiip in hucum foulünde basket foul anonsu yapması,bazı maçlarda laptopundan futbol maçı sesi gelmesi,oyuna hiçbir katkısının olmaması ve bu kusurların sadece 1in bile işine son verilmesinde yeterli olması gerekirken insanın aklına ''ne torpilmiş arkadaş'' diye düşünüyor..

:asd:

FACİA

dün shipin attıgı sayıya ten renginden olsa gerek preston shumpert diye bagırdı:D

Arkadaş haklı.

Dayanılmıyor artık.

Anonsları sinirleri zıplatıyor. 3 kere isim söylemesi alerji yapıyor.

Dinleme diyorsunuzda, İYAKA İYAKA İYAKA LAKOVİÇ diye tüm salonu inletmesi, hele salon nispeten boş olunca, kayıtsız kalmak zor oluyor, anonsları kulaklara işkence yapıyor. La hakem yanlışları bu kadar stres yapmıyor. :)

Ayrica Ros Casares maçinda takimin kadrosunu sayamadi o da kayitlara gecsin.:) Her türlü hareketini kabullendimde su sabsteysin ile tek maçta 20 kere tv-timeout demesini çözemedim.Kazlauskas,Ufuk Sarica kaç kere firçaladi,torpili var galiba baska neden bulamiyorum.

yuh yahu anonscumuz dümermi simdi,yeni farkına varıyorum,adam gibi birini bulamamısmıyız eceva...

Arkadaşlar Cumhurbaşkanlığı Kupası erkekler ve kadınlar finalinde görev alan ayrıca kadınlar ve erkekler türkiye kupasında federasyon tarafından görevlendirilmiş birisi var. Mersin büyükşehirle çalışıyormuş. Oğulcan Berk diye bir arkadaş. yaşı çok genç ve bu sene mersinde son senesiymiş gelecek sene istanbula gelicekmiş ve kendisi fenerin anonsçusundan sonra bu işte en iyi olarak gösteriliyor. arkadaşın twitter ve facebook adresleri var. sesini mutlaka duymuşsunuzdur. gittiği yerlerde dikkat çekici birisi. özellikle sesi çok etkileyici. maçları tekrar izleme şansınız yada mersin maçlarına bakarsınız ne kadar iyi olduğunu görürsünüz. Yalçın Dümer yerine OĞULCAN BERK GELSİN!!!

Üst Alt