Yalçın Dümer'den Hagi'ye Cevap


9I6U8D9G8Q5U8W5L4O4U0Z7G0M4V2C.jpg
VİDEO HABER I Alex’e sen kimsin diyen Hagi’ye G.Saray’lı yazar Yalçın Dümer’den bomba gibi yanıt.Sen kimsin be Hagi ?Fanatik Web Tv - Yuh be Hagi!
 
Cevap: Alex’e sen kimsin diyen Hagi’ye bomba gibi yanıt...bi dakıka bi dakıka bişey yazacam ASIL SEN KIMSIN yalcın dümer.!!!!
 
Cevap: Alex’e sen kimsin diyen Hagi’ye bomba gibi yanıt...Hagi Yalçın Dümer'e çok fena şeyler yapmış galiba. Ne zaman fırsat bulsa Hagi'ye sallıyor.
 
Cevap: Alex’e sen kimsin diyen Hagi’ye bomba gibi yanıt...Bu Yalçın Dümer harbi gerizekalı.Sana mı kaldı Alex'i savunmak?
 
Cevap: Alex’e sen kimsin diyen Hagi’ye bomba gibi yanıt...hagi dogru demis.alex kim? türkiye disinda ne basarisi var.6-7 yildir fb de avrupada kocaman sifir :) birde türkiyede kac sampiyonluk almis alex? gecen sezon haric cünkü orda schike var :asd:
 
Cevap: Alex’e sen kimsin diyen Hagi’ye bomba gibi yanıt...Şu geri zekalı adamın yazısını videosunu buraya koymanın ne manası var acaba ?
 
Cevap: Alex’e sen kimsin diyen Hagi’ye bomba gibi yanıt...Sen kimsin Yalçın dümer ????

Hagiyi agzına alırken besmele çek sen kımsın?
 
Cevap: Alex’e sen kimsin diyen Hagi’ye bomba gibi yanıt...Konuşuyorken arkada çalan fondaki müzik ne lan öyle ahaahahah :lol:
 
Cevap: Alex’e sen kimsin diyen Hagi’ye bomba gibi yanıt...Forvet adam ile oyun kurucu adamı kıyaslıyorsun. Biri Real'e Barça'ya 10 numara olmuş. S. Bükreş'i Şampiyon Kulüpler Kupası şampiyonu yapmıi. Biri Parma'dan kovulmuş Fenerde doğruya doğru çok başarılı olmuş ancak forvet oynadığı için istatistikleri çok iyi bir oyuncu Alex..Yalçın'a dönecek olursa namusu ve şerefini son derece basit şeyler üzerine konu eden adama yorum bile yapmam !
 
Cevap: Yalçın Dümer'den Hagi'ye CevapAlex kendi ağzıyla söylemişti Kadıköydeki son maçta "Hagi ile kıyaslanmam çok yanlış o çok büyük bir dünya yıldızıydı" diye bunu canlı yayında söyledi adam hala** basın spor sayfaları boş kalmasın diye tartışıyor.Zamanında Revivo diyorlardı şimdi Alex o gidincede Özer ile kıyaslarlar.
 
Üst Alt