" Yalçın olayı doğru " - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

" Yalçın olayı doğru "

Cevap: " Yalçın olayı doğru "

Alisamiyeni şu yalçın denen mahlukata zindan edelim ağzımı bozmak istemiyorum.eğer bu insancık müsveddesine bir gram param cebine gittiyse bizdeyken haram zıkkım olsun köpekoğlu köpeğe ağzımı bozmak istemiyorum linç olayına kadar gitmek istiyorum şuan sinirden.

Günlerce uğraşıyorsun , gidip geliyorsun emek harcıyorsun , milyonlarca eur döküyorsun ama böyle bir futbol teröristi herşeyi at üst edebiliyor. Bir arkadaşın söylediği gibi bu sorun yalnızca bizim değil , Türk futbolununda sorunu. Fener Bursa maçını izledim , bilicanın sercan a ve turgaya , bursalılarında özer ve emreye direk sakatlayıcı hareketleri vardı. bence ağır cezalar verilmeli hele ki maç esnasında hakemler bu tur adamlara hıc musamaha gostermemeli.

Koskoca Rijkaard çıkıp ''Yalçın olayını duydum doğru olduğunu düşünüyorum'' dermi durduk yere, demekki biliyor bişeler..

Ben anlamıyorum Galatasaraydan ayrılan bütün futbolcular, Galatasaraya karşı kin garez ve nefret besliyorlar. Yalçın Ayhan hayvanı kesinlikle bunları yapmıştır, çünkü daha öncede görkükkü Kewell'a topla alakası olmadan tekmeyi savurmuştu.

Eski futbolcuların bize kin ve garezi olduğu doğru,Necati Ateş'te deli gibi oynuyor Gio Santos'un Mustafa Sarp'a verdiği o pası nasıl çıkardı herif kalenin dibinden hala aklım hayalim almıyor

Yalçın gibi hayvaları öldüren bir virüs çıksa da kurtulsak şunlardan.Bu şerefsizler olduğu sürece ilerlemez bu lig.

Hiç gerek yok. Keşke forvet olsa da Antalya-Fener maçında Lugano elini ayağına verse sunun. Harbiden Luganoya sevgi gösterilerinde bulunurum.

bak işte öle muma çevirirler adamları bir tane futbolcu kasti bir hareket yaptı mı futbolculara illah çıkıp açıklama yapmak gerek ;) TFF - MHK bunlara ciddi ve caydırıcı önlemler alması şart yoksa her gün çıkıp açıklama yapmak gerekecek ;)

GS'ımızda ekmek yedi Yalçın.Yazıklar olsun demek istiyorum kendisine eğer haber doğruysa.Hadi kulüpteki ekmek parasını boşverin,meslektaş sonuç olarak yani.

Üst Alt