" Yalçın olayı doğru " - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

" Yalçın olayı doğru "

Cevap: " Yalçın olayı doğru "

Reijkaard boş yere konuşmaz herhalde? Demek ki var birşeyler. Ayıp yahu ne demek kasti sakatlamak rahat oynamak adına? Tepki gösterene senide sakatlarım demek? İnsan çakması herif. Beddua etmek istemiyorum ama çok sinir edici bir durum.

Yalçın Kewell'ı da sakatlamak için hayvan gibi giriyordu lig maçında dikkat etmek gerek bu insana benzeyen acayip insanımsıya...

emre maloğluyla kıyaslancak olursa kuzu dur yalçınım garibandır cahildir sonuçta ama emre denen şeref yoksunu baroşumu sakatladı :mad:

Rövanş maçında Emre Aşıkla,Barışı çift forvet oynatalım.Yalçın bir daha topa dokunmaya korkar hale gelsin.

Antalya´da akil varsa bu dingil´i Samiyen´e getirmez yoksa cok kötü seyler olabilir...

Servet buna bi girsin Sakatlamayi göstersin buna.. Ben olsam Prim verirdim Servet´e bunu yaparsa..

Bu adam futbolcu yerine kasap olmalıymış.Bizim maçlarımızda illa birini sakatlıyor.Böyle bırakın futbolcuyu,insan olmaz birini sakatlamaya sevinen.Umarım birgün biri şunu bir sakatlarda inim inim inler uzun süre oynayamaz..

Üst Alt