" Yalçın olayı doğru " | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

" Yalçın olayı doğru "

Yalçın Yalanlıyor Ama Görüntüler Tam Tersi

20100203_yalcin.jpg

Antalyaspor’un tecrübeli stoperi Yalçın Galatasaray maçında Jo acı içinde kıvranırken Sarı-Kırmızılı bir başka oyuncuya “Seni de sakatlarım” dediğini inkar etmesine rağmen o görüntüler ortaya çıktı.

Aslan’ın dev transferi Jo’nun Şenol’la girdiği mücadele sonrası sakatlanmasının ardından “Jo’nun işini bitirdik, artık daha rahat oynarız” dediği, ardından bu sözlerine tepki gösteren bir diğer G.Saraylı oyuncuya “Seni de sakatlarım” şeklinde tehdit savurduğu iddia edilen Antalyasporlu Yalçın Ayhan “Kesinlikle böyle bir şey yok” diye kendisini savunurken, Sarı-Kırmızılı cepheden ilginç bir hamle geldi.

GS TV, gündeme gelen iddiaları destekleyen bir görüntüyü gün boyu ekrana yansıtarak ‘kanıt’ olarak sundu.

2010_02_06_yalcin2.JPG

ELİYLE AĞZINI KAPATIYOR

Maç içinde kameralara yansıyan görüntü, Yalçın’ın ‘tehdit savurduğu’ iddia edilen oyuncunun Caner olduğunu da ortaya çıkardı. ‘Dudak okuma’ uzmanlarına yakalanmamak için ağzını eliyle kapatarak Caner’in yanına gelen Yalçın’ın bu tavrı da soru işaretlerini artırdı. Caner’in Galatasaraylı yöneticilere sahada geçen diyaloğu aktarırken, “Jo’yla ilgili sözlerinden sonra benim yanıma geldi. Önce küfretti, ardından ‘Seni de sakatlarım’ diyerek beni tehdit etti” diye konuştuğu öğrenildi. Önceki gün iddialarla ilgili görüşünü aldığımız Yalçın ise dün de Lig TV’nin canlı yayınına bağlanarak böyle bir diyaloğun söz konusu olmadığını söyledi.

‘SEZGİN BENİ İYİ TANIR’

HABERTÜRK’e yaptığı açıklamada “Maç içinde kimseyle diyaloğa girmedim” diyen Antalyaspor’un tecrübeli stoperi, Lig TV’de de kendisini savundu. Yalçın, “Jo’nun sakatlandığı pozisyonun içinde olmadığım için kendimi muhatap kabul etmiyorum. 5 kez ameliyat olmuş bir futbolcuyum. Böyle bir art niyetim söz konusu olamaz. Adnan Sezgin’le İstanbulspor’da birlikte çalışmıştık. Benim kişiliğimi iyi tanır. Biz mütevazı bir Anadolu kulübüyüz. Gururumuzla, onurumuzla mücadele ediyoruz. Emeğimize saygısızlık etmesinler. Galatasaray karşısında haklı bir galibiyet aldık. Kimse buna gölge düşürmesin” ifadesini kullandı.

SAHADA NELER KONUŞULMUŞTU?

YALÇIN: Jo’nun işini bitirdik, artık rahat oynarız. (Necati’ye söylüyor.)

CANER: Sen ne diyorsun? Nasıl böyle bir şey yaparsın?

YALÇIN: Konuşma, seni de sakatlarım!

GS’Lİ FUTBOLCULAR: Necati, Yalçın’a bir şey söyleyin ayıp ediyor.

NECATİ: Tamam, merak etmeyin. Yalçın sen de oyununu oyna.

Kaynak: Habertürk

Cevap: " Yalçın olayı doğru "

ilginç.O pozisyonda hangi futbolcumuz varsa çıksın açıklama yapsın.Böyle kazmalarda aklını başına almış olur

Keşke 3 büyükler birleşip bir karar alıp bütün yabancılarının sözleşmelerini feshedeceklerini açıklayıp lig tv ve federasyonun aklını başına getirseler. Sadece bizim takım için geçerli değil bu.Bu bir döngü, Elano,Rijkaard,Jo 'nun gelmesi diğer büyük klüplerin de işine geliyor, aynı şekilde bitmiş de olsa bir Carlos'un Güiza'nın bu ligte olması bizim de işimize geliyor. ARtık bu kasap oyunculara dur deme vakti. Böyle bir karar alınsa veya benzer bir karar o zaman federasyon ve ligtv nin paçaları tutuşur diye düşünüyorum ama nerde bizim ülkemizde birliktelik. GErçekten yazık oluyor ülkemiz futbolu için.

ne yapabilirsin ki RİJKAARD başkan?? sen öğretiyorsun ama ya kasaplar(sebebini çok merak ediyorum!! 3 puan için rakip oyuncu sakatlanmaz!!) yüzünden ya da oyuncularımızın birkaçının seni tam olarak anlayamamasından dolayı böyle kayıplar oluyor.

Açıkçası ben de kasıtlı olduğuna inanıyorum,bu Yalçın hayvanının Antalya'daki lig maçında Kewell'a attığı tekme herşeyi açıklıyor.

Yalçın hayvanoglu hayvanı gelecek Sami Yen'e.. Gel hele gel çıkabilcen mi bakalım...

Niye eliyle ağzını kapatsınki pis birşey söylüyor...

Caner kesinlikle açıklama yapmalı :mad:

Yalçın Sami Yen'e geliyorsun oğlum uçarı kaçarı yok :mad:

Çok kolay kin tutarım lan ben. Öyle değişik bir kişiliğim var. Güzel bir huy mu, kötü bir huy mu bilemiyorum ama ;

Kasıtlı değildir o hareket. Yani öyle düşünmek istiyorum. Eğer harbiden kasıtlı olarak, sakatlamak için o maça çıktıysa, tez zamanda onun gibi bir futbol kasabı tarafından ayağının eline verilmesini istiyorum. Vallahi istiyorum lan, ne biçim iş bu.

Stad olabldignce dolu olması lazım arkadaslar tam kapasite merdivenler! Sadece tur için degil takımın bu zor döneminde sahip çkmak için!

Konuyu düzenle/Sil

Açıkçası ben de kasıtlı olduğuna inanıyorum,bu Yalçın hayvanının Antalya'daki lig maçında Kewell'a attığı tekme herşeyi açıklıyor.

Aynen öyle renktaş, geçen Lig Tv'ye bağlanıp benim nasıl bi kişilikte olduğumu bilen bilir dediğinde Kewell'a attığı tekmenin görüntüye gelmesini isterdim. Ya da o an stüdyoda, balık hafızalı ve dilsiz olmayan birilerinin olmasını.

Burda bu kadar yazıyoruz, kasap masap diyoruz. Ona buna laf atıyoruz. Ama nedense kendi çapımızda eğleniyoruz gibi geliyor bana. Kimsenin ti'ye aldığı yok. Herkes ekmek peşinde.

Burda bu kadar yazıyoruz, kasap masap diyoruz. Ona buna laf atıyoruz. Ama nedense kendi çapımızda eğleniyoruz gibi geliyor bana. Kimsenin ti'ye aldığı yok. Herkes ekmek peşinde.

öyle, febe olsaydı resmi sitelerinde anında kınama,sallama mesajı yayınlar bütün internet ve basın alemine bakın yayıp, görün neler yapıyolar bize diye tepinmeye başlardı..

Bizim taraftarımız bilinçlensin bu önemli Yalçın denen kasabı unutmayız..

Sami Yen'de bakalım neler olacak bende çok merak ediyorum..

Üst Alt