Yalnız Kalmayı Sever misiniz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yalnız Kalmayı Sever misiniz?

Ya ona lafim yok tabi hala yapiyorum. Bazen ev arkadasim icmeye cikiyor oh cekiyorum bi kac saatligine bende severim. Yalniz yurusler severim mesela bide, yalniz gezmeyi felan. Ama temeli olarak yalniz kalmak.. o gunleri hatirlayinca bile icim daraliyor. Nasil bir piskolojiye dusdugumu bilmiyorum ama ciddi ciddi yalniz hissedip oturup agladigim gunleri hatirliyorum.

PLK-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben 6 ay yalnız kaldım. Bir süre sonra Galatasaray maçlarını izlerken gol attığımızda tepki vermemeye başlamıştım.

Aile seni kollarına alabilir.
Bu güzel olabilir; lakin bazen hafta da almayabilirsin be Kenan :/

#EducationIsImportant
Vallah ciğerim, bazen benimde kalabalıktan sıkıldığım oluyor, kendi başıma kalmak için bazen kayboluyorum ama bugüne kadar yaşadığım her kötü olayda Ailemin varlığı ayakta tuttu beni. Ev dediğin Cami değilki kavga gürültü olmasın ama önemli olan kötü niyetli davranıp kalp kırmamak.

Danimarka da olsaydım beraber deli olurduk kanka <3 :D

Aile den uzaklığın tadını yine çıkart ;)

#EducationIsImportant

Simdi 3 senedir disardayim ailemle kalabilmem mumkun degil zaten artik, yaz tatilinde 1 ay beraber kaliyoruz kavgalar yavas yavas basliyor o halde artik yeter birazda uzak kalalim diyorum.:D Annemle iliskimi boyle duzelttim zaten birbirimizden uzak kalmak gerekiyor, ozlem girince araya diger konular bos oluyor. Bu guzel bisey iste.

Ben 6 ay yalnız kaldım. Bir süre sonra Galatasaray maçlarını izlerken gol attığımızda tepki vermemeye başlamıştım.

Yaaa oyle iste evet. Galatasaray maclari degil ama bir ruh gibi oluyorsun bazen. Mesela insan yuzu gormedigim gunler oldu baya ardi ardina. Ya sadece kucukcuk bir gunaydin felan baska bir insandan ne kadar fayda ettigini ogrendim.

Vallah ciğerim, bazen benimde kalabalıktan sıkıldığım oluyor, kendi başıma kalmak için bazen kayboluyorum ama bugüne kadar yaşadığım her kötü olayda Ailemin varlığı ayakta tuttu beni. Ev dediğin Cami değilki kavga gürültü olmasın ama önemli olan kötü niyetli davranıp kalp kırmamak.

Bu posttan “camilerde kavga olmaz” anlamını çıkabilir miyiz?

1ded376e2a3c774e94807b5a9163bd05.jpg

Yeni odamdanda gayet memnunum ?

PLK-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt