Foto Galeri - Yalnızca Çin'in Süpermarketlerinde Görebileceğiniz Yiyecekler - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Foto Galeri Yalnızca Çin'in Süpermarketlerinde Görebileceğiniz Yiyecekler

Domuz eti hiç yemedim , tadı hakkında birşey diyemem. Domuz kafası herhalde at kafası gibi birşeydir. Yiyene afiyet bal şeker olsun.

Bu arada sürüngen kolu,bacağı mantıklıymış.

At sütünü Çin mutfağına kazandıran atalarımızdır muhtemelen.

Bu Çinliler nereden bilecek atı sütü o devirde.

Insan degiller.

1 kere gittim, tobe dedim. Ac kaldim 5 gun. Dondugumde dogruca cok iyi mezeleri olan ocak basina gittim arkadaslarla. "Bana menuyu getirin" dedim!! :)

abi bizim bi arkadaşta gitmişti 1-2 sene önce mal almaya.abi sokaklar berbat pislik insanlar.... eleman aşırı kiloluydu işleri bittikten sonra otelde takılıyorlarmış az bi yemek yedikleri için çok zayıflamışlar felan

Son düzenleme:
Dunyanin neredeyse asagi yukari her mutfagindan yemek yemisimdir. Birincisi Cin mutfagi les bir mutfak,arada yenecek bir iki tatlari olmasi birsey degistirmez. Ikincisi domuz meselesine gelirsek,asagi yukari onunda her tarzina maruz kaldim,domuz bacagindan sinitzeline kadar ki calistigim yerde de ham'in den capicola'sina her turlusunu yapiyoruz, asagi yukari bir kac istisnanin disinda hepsi bizim etlerimizden cok ama cok daha lezzetsiz ki bende artik domuz yemegi asagi yukari biraktim zaten.
Ciddi anlamda soyleyebilirim ko Turk mutfagi gercekten iyi, benim icin tabiki en iyisi hatta. Onun disinda bize yakin olan Brezilya mutfagi ve Yunan mutfagi da iyidir. Bunlar disinda da Iran ve Meksika mutfagi da iyidir. Japon ve Kore restoranlarini da sevenler ama bana gore degiller pek,yine de arada cok lezzetli seyler var tabi.
Kisaca Turk mutfagindan sasmaya gerek yok. Bir insanin almak istedigi asagi yukari her lezzeti veriyor insana zaten.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Kokoreçe bok atmayalim lutfen ;)

--- konuya gelirsek bırakın isteyen istediğini yesin, bok olsa yiyecekler vs güzel yorum değil bunlar.
Zorla yedirmiyorlar ya kultur sonuçta dışarıdan bakıldığında bizde de yadırganan şeyler çoktur.
Şükür ki baya geniş bi mutfağa sahibiz
Kim gelirse gelsin aç kalmaz bu memlekette.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaten ben de onu diyorum.. her ülkede acayip şeyler de var, iyi şeyler de var.. toptan bok atmaya gerek yok..

Geçen gün büyük bir markete gittim istanbulda.. yılan gibi iğrenç görünümlü balıklar vardı.. şu çin'deki timsahlara benzeyeni de vardı.. iğrenç deyip geçtim.. Türk insanının %99'u da yemiyor onu.. iğrenç deyip geçiyor..

Şimdi insanların yemeye tenezzül bile etmediği bir ürün Türkiye'deki büyük bir markette satılıyor diye ülkeye bok mu atalım..

buradaki mesele Çinlilerin bile çoğunun yemediği bazı şeylerden dolayı markette satışta olan bazı ürünlerden dolayı koca ülkeye bok atmak..

Farklılıklardan tüylerimiz ürperiyor.. sadece farklı bir kültür.. öyle kabul etmek gerek.. birkaç post yukarda cinsel organa benzeyen "şırdan" adlı yemeğe bakıp ülkeyi mi aşağılasınlar? Normal mi bu :D

2 milyar nüfus var adamlarda büyük baş dana koyunmu yeter o kadar nüfusu doyurmak için ne bulursa yiyorlar adamlar işte.

Kelle paça yemeği olan milletin domuz kafasına iğrenmesi awesome

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt