Foto Galeri - Yalnızca Çin'in Süpermarketlerinde Görebileceğiniz Yiyecekler - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Foto Galeri Yalnızca Çin'in Süpermarketlerinde Görebileceğiniz Yiyecekler

Domuz eti hiç yemedim , tadı hakkında birşey diyemem. Domuz kafası herhalde at kafası gibi birşeydir. Yiyene afiyet bal şeker olsun.

Bu arada sürüngen kolu,bacağı mantıklıymış.

domuz kafası veya herhangi bir kafayı yiyenler nasıl yiyor aklım almıyor.. ben balık kafası bile yiyemem.. tabi yiyene lafım yok.. zevk meselesi.. :)

onun dışında domuz salam, sosis, pastırma v.s. her çeşidini denedim eksik kalmayalım.. bence gerçekten kötü bir et.. aç kalsam yerim ama dana veya kuzu eti varken hayatta ağzıma sürmem bir daha.. ön yargı falan değil.. bence net kalitesiz ve adi bir et.. zaten avrupa'da en ucuz et domuz eti..

dana, kuzu ve tavuk fiyat olarak buradaki kadar fark etmiyor.. dana ve tavuk eti aşağı yukarı aynı fiyat yurt dışında.. tavuk oldukça iyi et.. burada tabi tavukları balon gibi şişirip hileli işlere girenlerin sayesinde güven olmuyor..

2 elimiz kanda olsa bile rib yeriz

single_rib.jpg

rib yemeyene de, teessuf ederiz

2 elimiz kanda olsa bile rib yeriz

rib yemeyene de, teessuf ederiz

mangalda yapılan herşeyin gideri var.. domuz çevirme yemiştim mesela gayet iyiydi..

bir de bir şey unuttum diyorum ama hot dog'ları unutmuşum ya la.. gece yarısından sonra mekan çıkışı hüplettiğim hot dogların bayağı gideri vardı.. pepperoni pizza ile de bir sorunum yok..

lakin dediğim gibi eğer dana veya kuzu alternatifi varsa, tercih ederim.. bence kalite farkı var etlerin arasında..

mangalda yapılan herşeyin gideri var.. domuz çevirme yemiştim mesela gayet iyiydi..

bir de bir şey unuttum diyorum ama hot dog'ları unutmuşum ya la.. gece yarısından sonra mekan çıkışı hüplettiğim hot dogların bayağı gideri vardı.. pepperoni pizza ile de bir sorunum yok..

lakin dediğim gibi eğer dana veya kuzu alternatifi varsa, tercih ederim.. bence kalite farkı var etlerin arasında..

hotdogda formul belli

35f305f20508fbf0ed3590a7583090ee.jpg

ketcap koyana da, teessuf ederiz

Üst Alt