Yapılan küfürlü ve argo tezahuratlar... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yapılan küfürlü ve argo tezahuratlar...

Cevap: Yapılan küfürlü ve argo tezahuratlar...

Küfür edilecekse sade feneve edilsin, Ayva Cicek acmis, Mazinde ... yatar vs.vs.vs

Kendi futbolcumuza yaptığımız esprili bir beste..Kim niye rahatsız olsun ki ? Tamam rakip futbolcuya yada takıma ana avrat sövülür bundan rahatsız oldum dersen buna bişey diyemem..

Shabani Nonda

Shabani Nonda

30 cm lik

Bardak var onda

Bu tezahuratta bişey yok ne küfürlü tezahuratlar oluyor soyunma odasında da söylüyolarmış Nondaya Y.Emrenin renkdaşın dediği gibi ne diziler var en çokta onlar reyting alıyor bunda birşey yok kendimizi kandırmayalım

o zaman ;

Shabani Nonda Shabani Nonda 3. köprü yapılır onlaa :D

muhaha koptum:asd:

aslında arkadaşın söylediği doğru ama diğer arkadaşların söylediğide doğru:)şimdi ben geçen sene altay-Galatasaray maçını izliyordum yanımda bir bayan maçı izliyordu şimdi bir tezaurat yapıldı (o oo oo o oo o oo bizim için altay ada k..)o bayan yanımda diye ben öyle bağarmaktan çekindim baktım o devam ediyor maşallah dedim bende devam ettim yani onlarda eşlik ediyor ayrım yapmaksızın yani şimdi gülceksiniz ama y........ ye ferer y....... ye fener diye bağırıyordu yani içinden dedim hangi y..... töbe estağfurullah şimdi yani bide bu yönden bakalım dimi yani:D

Her deplasmanda küfür ye gel cehennem de sus yok ya o zaman fair play bahçesi diyelim boşuna CEHENNEM demiyoruz..

Küfürsüz macmi cekilir be.

Ben kendi oyuncuma hata yaptigi zaman küfür edemeyeceksem rakip oyuncu bize gol attikdan sonra küfür edemeyeceksem bagira bagira küfürlü tezahürat söyleyemeyeceksem ne anladaim o mactan , simdi biri cikipda futbol spordur kardesliktir baristir ayaklari yapmasin.

Ya tamam her zaman yapılmaz da derbi maçları öncesi yapılmazsa da tadımı çıkar ya tribünlerin.

Üst Alt