Yapılan küfürlü ve argo tezahuratlar... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yapılan küfürlü ve argo tezahuratlar...

Cevap: Nonda ve cetvel konusu

Ya yapmayın allaşkına Beşiktaş maçında kapalı'da yanımda duran kız Nonda'ya bu tezahüratı bağıra bağıra yaptı yani ne rahatsız olması :D

2006 mı 2005 mi Fenerbahçeye Alexin el kafa karışımı golüyle yenildiğimiz maçta (T_T) gol olduktan sonra bizim yanımızda olan sarışın ve bakımlı kadın, "Alex'in anasıyla ilgili ilginç ve uzun sözler sarfetti.

Ondan sonra bir daha kadınların narin olduğuna inanmadım.. :D

Şaka maka ben de Nonda ve cetvel tezahuratlarının kadınları etkileyecek boyutta olduğunu düşünmüyorum.

Çocuklar zaten eğer bilgisi yoksa anlamaz o laflardan.Biliyosa kendi biliyodur.

O yüzden sakıncasız bence.

Can sıkıntım falan yok:)

2-3 içkili bayanı örnek gösterip rahatsız olmuyorlar demen yanlış

Mizahta dozunuda kaçırmamak lazım

Hea yeni açıkta, eski açıkta içkili bayanlar var. Hea viskilerini yudumlayıp eski açığa-yeni açığa geliyorlar. Oraya içkili gelip oradan başına bir iş gelmeden kutulacağını mı sanıyorsun? Yeni açığın önünde bekleyen tipleri hiç görmedin galiba. İçkili miçkili diyerek ciddi anlamda saçmaladın.

Stadda alt tarafı 2 dk söylenen "Shabani Nonda 30 cmlik var onda" ile rahatsız oluyorlar diyorsun ama romantik-komedi adı altında erotizm içeren film tarzından hiç rahatsız olmuyorlar. Aksine en çok sevdikleri film türü genelde budur. Bunu bana açıkla bakalım.

Gayet dozunda bir mizah. Sanki tüm maç bu söyleniyor gibi konu açmışsın ama Nonda gol attığında veya oyuna girerken-çıkarken söyleniyor. Tüm maç boyunca toplasan 2 dakika sürmez.

Hayır stadlarda küfür edilmesin diye konu açsan neysede, son dönemlerde Galatasaray tribünleri için bir fenomen haline gelmiş Nondaya biraz mizahi bir yaklaşım ile söylenilen ve pek de bir küfür içermeyen bir beyite neden bu kadar tepki verdin anlamak güç.

Sanırım Nonda'yı kıskanıyorsun biraz. :)

90 dakika boyunca küfür edilen stadları görünce bizim söylediğimiz "Shabani Nonda Shabani Nonda 30 cmlik bardak var onda" gerçekten çok masum kalıyor.

Cevap: Yapılan küfürlü ve argo tezahuratlar...

O zaman ayni melodiyle gelsin...:

Okan DAMGACI

Okan DAMGACI

Boyu muhim degil

Islevi HACI

Haydi iyisin Okan sanada beste yaptık:D

Birtanede ben yapayım

Okan damgacı

Okan damagacı

Ona laf söyleme

Koyar damgayı :D

Demekki benim yorumlarıma ve bana en ufak bir saygı yokmuş

Ben sizin için bir eglence kaynagıyım onu anladım

Kusura bakmayın ama kırılmadım desem yalan olur

Hea yeni açıkta, eski açıkta içkili bayanlar var. Hea viskilerini yudumlayıp eski açığa-yeni açığa geliyorlar. Oraya içkili gelip oradan başına bir iş gelmeden kutulacağını mı sanıyorsun? Yeni açığın önünde bekleyen tipleri hiç görmedin galiba. İçkili miçkili diyerek ciddi anlamda saçmaladın.

Stadda alt tarafı 2 dk söylenen "Shabani Nonda 30 cmlik var onda" ile rahatsız oluyorlar diyorsun ama romantik-komedi adı altında erotizm içeren film tarzından hiç rahatsız olmuyorlar. Aksine en çok sevdikleri film türü genelde budur. Bunu bana açıkla bakalım.

Gayet dozunda bir mizah. Sanki tüm maç bu söyleniyor gibi konu açmışsın ama Nonda gol attığında veya oyuna girerken-çıkarken söyleniyor. Tüm maç boyunca toplasan 2 dakika sürmez.

Hayır stadlarda küfür edilmesin diye konu açsan neysede, son dönemlerde Galatasaray tribünleri için bir fenomen haline gelmiş Nondaya biraz mizahi bir yaklaşım ile söylenilen ve pek de bir küfür içermeyen bir beyite neden bu kadar tepki verdin anlamak güç.

Sanırım Nonda'yı kıskanıyorsun biraz. :)

90 dakika boyunca küfür edilen stadları görünce bizim söylediğimiz "Shabani Nonda Shabani Nonda 30 cmlik bardak var onda" gerçekten çok masum kalıyor.

Sonuna kadar katılıyorum..

Şaka Len Şaka =) ne koydun la kafaya :p

Şaka yapıyoruz yav kötü birşeyde yazmadık hani neden kırıldın okancım :confused:

Neyse

Bugun birşeye moralim bozuk hacı kusuruma bakma:eek:

Neyse konuya gelirsek birçok bayan,çocuk ve yaşlı izleyicinin statta rahatsız oldugunu ve maçlardan sogudugunu farkettim ondan bu konuyu açtım bizim amacımız onların statta keyifli bir şekilde maç izlemesini saglamak;)

Neyse

Bugun birşeye moralim bozuk hacı kusuruma bakma:eek:

Neyse konuya gelirsek birçok bayan,çocuk ve yaşlı izleyicinin statta rahatsız oldugunu ve maçlardan sogudugunu farkettim ondan bu konuyu açtım bizim amacımız onların statta keyifli bie şekilde maç izlemesini saglamak;)

Tahmin edeyimmi Hacı Kafan neye bozuk diye?

Kesin bugün kız arkadaşın ile oturuyorsun :)

Yanından bir Galatasaraylı grup geçti.

Ve küfürlü şarkılar söyledi sende sırıttın :D

Kızda Tokadı çaktı :D

Demekki benim yorumlarıma ve bana en ufak bir saygı yokmuş

Ben sizin için bir eglence kaynagıyım onu anladım

Kusura bakmayın ama kırılmadım desem yalan olur

Başkan kırılma yaf. Senin yerine başkası olsa ona da söylerdik, sana özel değil.

Bu forumda Nonda ile başa çıkabilecek biri var mıdır bilmiyorum. :)

Üst Alt