Yapılan Yorumlar Hakkında Uyarı ve Açıklama | Güncelleme 25 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yapılan Yorumlar Hakkında Uyarı ve Açıklama | Güncelleme 25 Aralık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom.com Yönetiminden Önemli Duyuru ve Uyarı

Kimse kusura bakmasın ama böyle katı yönetim ben hayatımda görmedim.

Bunların hepsi insan, 'haşa' Allah değiller. "Şu Sabri ikinci devre sakatlansa da 1-2 ay oynamasa" gibi çok masumane, hafif bir latife yapıp 10 gün ban almak beni bu forumdan %90 oranında soğuttu.

İnsanları böyle sıktıkça hiçbir yere varılmaz.

Disiplinin olmadığı ortamda orayı -affedersiniz- "b.k" götürür Bakınız : Antu.Com...

Alınan kuralın masumanesi kasıtlısı olmaz ;)

Eğer sizin söylediğiniz " masumane " cümleye ceza gelmeseydi diğer üyelerde masumaneden başlar küfüre kadar gider...

"Şu Sabri ikinci devre sakatlansa da 1-2 ay oynamasa" gibi çok masumane, hafif bir latife yapıp 10 gün ban almak beni bu forumdan %90 oranında soğuttu

Futbolcularin sakatlanmasi kendileri icin,aileleri icin ne demek biliyormusun sen,tutdurmussunuz bir turku sabri de sabri,

sevmiyorsan umarım oynamaz,oynamasin ve.s diye bilirsin,Cektikleri acıdan haberiniz yok,bi igne yapsalar oturur 1 saat zırlarsınız,klavyeden sallıyorsunuz.

*Sadece senin yazdigin mesaj/ceza icin lafim,yoksa sitede abuk sabuk cezalar,sebepler yok degil!!!

Bunların hepsi insan, 'haşa' Allah değiller. "Şu Sabri ikinci devre sakatlansa da 1-2 ay oynamasa" gibi çok masumane, hafif bir latife yapıp 10 gün ban almak beni bu forumdan %90 oranında soğuttu.

İnsan temasında durmanız iyi olmuş, çünkü bizler de insanız, hata da yapmış olabiliriz.

Yazılan yazılar kişilerin yazarken düşündüğü duyguları maalesef transfer etmiyor, haliyle algı farklı olabiliyor. İşler iyi gitmezken "şu adamın ayağı kırılsa" gibi bir temenniye (ki latife oranı içerdiğini de belirttiniz, buna sevindim:)) ceza vermemiz kaçınılmaz idi. Çünkü bizdeki algı direkt beddua ve desteklediğimiz kulübe karşı bizi zorda bırakacak bir hareket olduğu yönündeydi.

Benzer şeylere hoş görülü yaklaştığımızda herzaman kontrolümüzden çıktığına şahit oluyoruz. Odun diyeni anlıyorsun, diğeri çıkıp kalas diyor, kazma diyor vs. Aralarında ince çizgiler var bunların... Siz de bizleri anlayın.

Hedefimiz elbirliğiyle seviyeyi yükseltmek, bu tür kazaları daha az yaşamaktır.

Disiplinin olmadığı ortamda orayı -affedersiniz- "b.k" götürür Bakınız : Antu.Com...

Alınan kuralın masumanesi kasıtlısı olmaz ;)

Eğer sizin söylediğiniz " masumane " cümleye ceza gelmeseydi diğer üyelerde masumaneden başlar küfüre kadar gider...

Fenerbahçe takımına, oyuncularına, başkanına; "ezik" "ş.siz" "kalitesiz" vs. yüzlerce şey yazmışımdır, yazan da vardır ben daha bir silinme olayına şahit olmadım. Madem steril bir ortam oluşturulma isteğinde yönetim, bu işin bir standardı olmalı.

Fenerbahçe takımına, oyuncularına, başkanına; "ezik" "ş.siz" "kalitesiz" vs. yüzlerce şey yazmışımdır, yazan da vardır ben daha bir silinme olayına şahit olmadım. Madem steril bir ortam oluşturulma isteğinde yönetim, bu işin bir standardı olmalı.

Yanlız bu duyuru dikkat edersen Fenerbahçe'ye edilen hakaretler değil ;)

Duyuru ; Galatasaray'da oynayan futbolcular, Yönetim, Görevlilerle ilgili bir duyuru ;)

Vicdanın nasıl izin veriyor bunlara.Kendi kendini sorgula,doğru yolu bulursun umarım.

Yanlız bu duyuru dikkat edersen Fenerbahçe'ye edilen hakaretler değil ;)

Duyuru ; Galatasaray'da oynayan futbolcular, Yönetim, Görevlilerle ilgili bir duyuru ;)

Kaldı ki o ifadelerin her görüleni de editlenmiş ve mesaj sahibi uyarılmıştır. Sıkca tekrar edene ceza bile uyguladık (Ersin Eren).

Niye Lincoln sizin komsunuzun oglu mu? Bu takima hizmet vermis futbolculardan biri,

19488292 kere de fazla seviyorum suan oynayan/giden futbolcudan daha cok ama gel de anlat bazilarina..

Yanina yaklasip bi imza alamayacak insanlar Lincoln'e burdan sallasin dursun..

Bu soruya cevap verilebilir mi?

Lincoln sözleşmesi fesh edilmiş bir oyuncudur. Kendisi için yapılan yorumlar bu konunun ilk mesajı kapsamında değil, diğer futbolcular ve genel ahlak çerçevesinde ele alınacaktır.

Ör: Ş..siz derseniz uyarılırsınız ve mesajınız editlenir. Tekrar ederse ceza alırsınız. Küfür vb durumlarının zaten kime yapıldığının önemi yoktur, direkt ceza alırsınız.

Bizler forum olarak seviyeli eleştirileri seviyor ve destekliyoruz.

Niye Lincoln sizin komsunuzun oglu mu? Bu takima hizmet vermis futbolculardan biri,

19488292 kere de fazla seviyorum suan oynayan/giden futbolcudan daha cok ama gel de anlat bazilarina..

Yanina yaklasip bi imza alamayacak insanlar Lincoln'e burdan sallasin dursun..

Lincoln'e bir formamı imzalatmıştım. :eek:

Lincoln şuan galatasaray.org gözüküyor futbolcumuz olarak ama takımda yok ben o açıdan sordum ayrıca lincolnün kulübümüze verdiği katkı da zarar da ortadadır

Lincoln sözleşmesi fesh edilmiş bir oyuncudur. Kendisi için yapılan yorumlar bu konunun ilk mesajı kapsamında değil, diğer futbolcular ve genel ahlak çerçevesinde ele alınacaktır.

Ör: Ş..siz derseniz uyarılırsınız ve mesajınız editlenir. Tekrar ederse ceza alırsınız. Küfür vb durumlarının zaten kime yapıldığının önemi yoktur, direkt ceza alırsınız.

Bizler forum olarak seviyeli eleştirileri seviyor ve destekliyoruz.

Hocam kendisi halen Galatasaray'ın futbolcusudur....

https://www.galatasaray.org/futboltakimi/

Hocam kendisi halen Galatasaray'ın futbolcusudur....

https://www.galatasaray.org/futboltakimi/

Bonservisi bir takıma geçmediği için öyle görünüyor. Başkanımızın karakterini ortaya koyduğu bir adamı, bizim forumda ekstradan savunmamız anlamsız olurdu.

Kendisi için kullanılan ifadeler, önceki mesajımda dediğim gibi, X bir takımın futbolcusuymuş gibi ve genel ahlak çerçevesinde değerlendirilmektedir.

Beni örnek alın :D Var mı kimseye bi hakaretim bi tartışmam ya da aldığım bi ceza ? :D

Barış için "çok kötü futbolcu" demek serbest, "kazma" demek ceza sebebi diye tahmin ediyorum.

Transfer konularında yaşanılan tartışmaları ortadan kaldırmak amacıyla, aşağıdaki karar ceza kurallarınına eklenmiştir.

Geçerli bir kaynak belirtilmeyen duyumların tümü uyarı, tekrarında 1 gün MYC ve yine tekrar ederse 1 hafta MYC olarak cezalandırılacaktır.

Bu paylaşımların provokatif vb farklı amaçlarla yapıldığı tespit edilirse, ceza İHRAÇ olacaktır.

Yerinde bir karar...Galatasaray Taraftarları arasında yalancı olamaz...Bu Forum üyelerimizin duyguları ile oynamaktır ki bunuda hiç üyemiz istemez...:)

Çok Yerinde bir karar...Medyaya kızıyoruz Yalancılar diye...Kendimize bakmıyoruz...:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt