Yaptığınız En Akılsız İş


Cevap: Yaptığınız En Akılsız İşÖrgü şişleri plastik alaşımlı oluyor, nasıl elektrik çarptı ki? Psikolojik olmasın. :confused:
 
Cevap: Yaptığınız En Akılsız İşPlastik de elektriği iletir, sadece metaller kadar iyi iletmez. Bir de içeriğinde metal varsa normale göre düşük de olsa insanı çarpacak kadar etki verebilir.Hayır ben 1-2 yıl önce ders bunaltmıştı saat 17:50 civarı fln, laboratuvardayız kulak çubuğuna japon yapıştırıcısı döküp prize soktum elektrik çarpmadı mesela öyle düşünmüştüm bende. :eek: :(
 
Cevap: Yaptığınız En Akılsız İşHayır ben 1-2 yıl önce ders bunaltmıştı saat 17:50 civarı fln, laboratuvardayız kulak çubuğuna japon yapıştırıcısı döküp prize soktum elektrik çarpmadı mesela öyle düşünmüştüm bende. :eek: :(Kulak çubuğuna japon yapıştırıcısı döküp prize soktun ?Öncesinde ne kullandın ?
 
Cevap: Yaptığınız En Akılsız İş240 elektirigi bende yemistim :D+Kücükken babamin yeni aldigi telefon kirlenmis diye lavabo'da bi güzel yikamisim :D
 
Cevap: Yaptığınız En Akılsız İşKüçükken Beşiktaş-Fenerbahçe maçının kritik bir anında, izleyen kıraathane sakinlerinin önüne torpil atmıştım, sonrasını hatırlamıyorum. :)
 
Cevap: Yaptığınız En Akılsız İşEski zaman Annem hasta süt ısıt ekmek doğra falan dedi canım anam çok sever öyle cezvede sütü ısıtıyorum kafa dalmış ısınmış mı diye aldım cezveyi agzıma götürdüm sonrası kıyamet :)
 
Cevap: Yaptığınız En Akılsız İşTorpil serüvenim tabi burada bitmiyor. O gün daha maç başlamadan önce de camı açık 1. kattaki bir evin içine de torpil atmıştım. Adam bizi bıçakla kovalamıştı. Ulan ne psikopatmışım ben de... Daha çok var bu tür şeyler, eminim. :)
 
Cevap: Yaptığınız En Akılsız İşTorpil serüvenim tabi burada bitmiyor. O gün daha maç başlamadan önce de camı açık 1. kattaki bir evin içine de torpil atmıştım. Adam bizi bıçakla kovalamıştı. Ulan ne psikopatmışım ben de... Daha çok var bu tür şeyler, eminim. :)Bu muhabbetin ''Birgün arkadaşlarla molotof yapıyoruz.......'' diye devam etmesinden korkuyorum
 
Üst Alt