Yaptığınız En Akılsız İş | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yaptığınız En Akılsız İş

Cevap: Yaptığınız En Akılsız İş

Örgü şişleri plastik alaşımlı oluyor, nasıl elektrik çarptı ki? Psikolojik olmasın. :confused:

Plastik de elektriği iletir, sadece metaller kadar iyi iletmez. Bir de içeriğinde metal varsa normale göre düşük de olsa insanı çarpacak kadar etki verebilir.

Hayır ben 1-2 yıl önce ders bunaltmıştı saat 17:50 civarı fln, laboratuvardayız kulak çubuğuna japon yapıştırıcısı döküp prize soktum elektrik çarpmadı mesela öyle düşünmüştüm bende. :eek: :(

Hayır ben 1-2 yıl önce ders bunaltmıştı saat 17:50 civarı fln, laboratuvardayız kulak çubuğuna japon yapıştırıcısı döküp prize soktum elektrik çarpmadı mesela öyle düşünmüştüm bende. :eek: :(

Kulak çubuğuna japon yapıştırıcısı döküp prize soktun ?

Öncesinde ne kullandın ?

240 elektirigi bende yemistim :D

+

Kücükken babamin yeni aldigi telefon kirlenmis diye lavabo'da bi güzel yikamisim :D

Küçükken Beşiktaş-Fenerbahçe maçının kritik bir anında, izleyen kıraathane sakinlerinin önüne torpil atmıştım, sonrasını hatırlamıyorum. :)

Eski zaman Annem hasta süt ısıt ekmek doğra falan dedi canım anam çok sever öyle cezvede sütü ısıtıyorum kafa dalmış ısınmış mı diye aldım cezveyi agzıma götürdüm sonrası kıyamet :)

Torpil serüvenim tabi burada bitmiyor. O gün daha maç başlamadan önce de camı açık 1. kattaki bir evin içine de torpil atmıştım. Adam bizi bıçakla kovalamıştı. Ulan ne psikopatmışım ben de... Daha çok var bu tür şeyler, eminim. :)

Torpil serüvenim tabi burada bitmiyor. O gün daha maç başlamadan önce de camı açık 1. kattaki bir evin içine de torpil atmıştım. Adam bizi bıçakla kovalamıştı. Ulan ne psikopatmışım ben de... Daha çok var bu tür şeyler, eminim. :)

Bu muhabbetin ''Birgün arkadaşlarla molotof yapıyoruz.......'' diye devam etmesinden korkuyorum

Üst Alt