Yardımcı Antrenörümüz: Johan Neeskens


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yardımcısı da Hollandalı!Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Frank Reijkaard'ın yardımcılığına Johan Neeskens getirildi. Hollanda Milli Takımı'nın unutulmaz futbolcularından olan Neeskens, 1974 Dünya Kupası finalinde Almanya'ya penaltıyla Hollanda'nın tek golünü atmıştı. Frank Reiijkard Barcelona'yı çalıştırırken, Neeskens yine yardımcılığını yapmıştı.Kaynak : DHA
 
Cevap: Rijkaard'ın yardımcısı da Hollandalıneler yapıyoruz ya çıldıracağım. 15:30'da kimya finalim var ve heyecandan hazırlanmadım bile. hahahah. mükemmel ya.
 
Cevap: Rijkaard'ın yardımcısı da HollandalıUstadlar bu adam kesin iyidir de bir bilgi olsa biir bizi bilgilendirse...
 
Cevap: Rijkaard'ın yardımcısı da HollandalıRijkaard ve Neeskens.En sonunda Alman ekolünden kurtulup Hollanda ekolüne geçiyoruz.Geçişte bir zorluk yaşayabiliriz ama sabretmeyi becerebilirsek, birkaç yıl içinde junior Barca olabiliriz.:)
 
Cevap: Rijkaard'ın yardımcısı da HollandalıRijj kendi ekibiyle geliyor.Staff ekibi tamamen Rijj'in isteği doğrultusunda hazırlanıyor.
 
Cevap: Rijkaard'ın yardımcısı da HollandalıNeeskens.jpg
1+1 ! :)
 
Cevap: Rijkaard'ın yardımcısı da HollandalıGuus Hiddink yardımcılığını yapmış bir hoca ayrıca Td olarak çalıştırdığı takımlarda var ve 2006 yılında kewellada çalışmış.
 
Cevap: Rijkaard'ın yardımcısı da Hollandalıohh bee diyoruz artık

teknik kadro yönünden insanın kafası rahat olunca boşa kürek çekilmediğini bildikçe gerisi de olur zamanla diyor
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt