GSC Portal - Yarsuvat'tan Cengiz'e: "Cin olmadan adam çarpmışlar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Yarsuvat'tan Cengiz'e: "Cin olmadan adam çarpmışlar"

yar.jpg

Galatasaray'ın eski Başkanı Duygun Yarsuvat, Mustafa Cengiz yönetimine eleştirilerde bulundu.

Martta yapılacak mali genel kurulda Mustafa Cengiz Yönetimi'nin ibra edilmeyeceği söylentileriyle ilgili görüşlerini aldığımız Yarsuvat, "Bir idari zafiyet var. Bunun giderilmesi gerekiyor. Nasıl giderilir? İkna yoluyla olur, yönetim kurulu değişikliği yaparak olur. Burada Başkan Mustafa Cengiz'in niyeti önemli… Mart ayına daha var. Vakti gelince nasıl bir tavır sergileyeceğimi görürsünüz" dedi.

BEN TERHİS OLMUŞ ASKERİM

Yönetimin mali tabloda 2.9 milyon TL kar göstermesinin de bir yanıltmaca olduğunu iddia eden Duygun Yarsuvat, "Şampiyonlar Ligi'nden 1 sene sonra gelecek parayı mali tablolara koymuşlar. Bir mühendislik yapmışlar. Cin olmadan adam çarpmışlar" ifadesini kullandı. Yarsuvat kendisinin veya Faruk Süren'in yeniden aday olacağı iddialarıyla ilgili de, "Ben Başkanlık konusunda Faruk Süren'in yeniden ikna edilmesi gibi bir şey duymadım. Ama Faruk olur, başkası olur. Ben yeniden aday olmam. Terhis olan asker yine askerlik yapmaz. Ben terhis oldum. Benim görevim bitti" yorumunu yaptı.

ASIL YANLIŞ GOMİS'İN SATILMASI

Özellikle forvet transferi konusunda sezon başında ve ara dönemde sıkıntı çeken yönetimin, bu ortamı kendi başarısızlığıyla hazırladığını belirten Yarsuvat, Gomis'in satılmasını eleştirip, sert ifadeler kullandı: Esas olay ocakta yapılamayan transfer değil. Esas olay Gomis'in 6 milyon euro gibi düşük bir rakama satılması. Taraftarın ve üyelerin tepkisi 3 ay önceden başladı. Gomis kalsaydı Şampiyonlar Ligi'nde daha iyi yerlere gelirdik. Kasaya daha çok para girmiş olacaktı. Ocak ayında transfer yapılması çok zor. Transferler sezon başında yapılmalıydı.

Akşam

Sen aday olma zaten ne geldiyse senden sonra gelenler yüzünden oldu.Sizin gibi ihtiyarlardan bir kurtulsa şu takım rahat bir nefes alacakta hala hayata direnmeye devam ediyorsunuz.

Terhis olan asker askerlik yapmaz diye bir şey yok bunun savaşı var, seferberliği var vs vs lakin sen otur oturduğun sevgili Duygun dede. Sen gençleri fişekle çıksın aday olsunlar, iliğimizi kuruttunuz yaşlılardan soğudum yemin ediyorum koca camia da bir tane genç çıkmaz mı yav.

Şu mali tabloları inceleyen bi hesap vardı twitterda.O yazmıyor artık galiba.

Böyle kulaktan dolma kâr zarar muhabbetlerinin hiç bir anlamı yok.

Üst Alt