Yaşasın Öğrenciye Bilet Dayanışması - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yaşasın Öğrenciye Bilet Dayanışması

Renktaş 5 maçlık kombine çıkarttıkları için kale arkasına hiç bilet yok Basaksehir maçında Gs bonus ile alacaktım ama bilet kalmamış ki. Ben olayın parasında değilim parası neyse vericem ama bilet yok

Valla parasında değilsen maç günü stada gelmen yeterli. Metro çıkışında turnikelerde akbabalar geziyor bileti olmayan var mı diye. Ben karaborsacılar kazanmasın diye dedim. :D
Yav parasında değilim derken amacım illa beleş bilet olsun değil. Ama 70 80 liralık bilete de 250 lira verecek değilim. Biletler bitmiş olmasa burda bilet istemezdim yani kimseden

Biletler cikmadi ki bitsin ? Deminden beri okuyorum , nasil basaksehir macina trabzon macina satilan 5 macliklara ragmen bilet ciktiysa , buna da cikacaktir

Biletler cikmadi ki bitsin ? Deminden beri okuyorum , nasil basaksehir macina trabzon macina satilan 5 macliklara ragmen bilet ciktiysa , buna da cikacaktir
Kale arkasına bilet kalmamış 5 maçlık kombinelerden dolayı. Basaksehir maçında yoktu kale arkası bilet. Diğer kategoriler de çok pahalı o kadarına gücümüz yetmiyor zaten şehir dışından gidicem

Yav parasında değilim derken amacım illa beleş bilet olsun değil. Ama 70 80 liralık bilete de 250 lira verecek değilim. Biletler bitmiş olmasa burda bilet istemezdim yani kimseden

5 maçlıklara rağmen bilet bulunuyor orası kesin. Yoksa zaten satışa çıkması mantıksız. Kale arkası istiyorsan çok umutlanma ama. Onlar oldukça sınırlıdır. Satışa çıktığında da dakikalar içinde tükenir. Tavsiyem eğer bütçen yetiyorsa 8. kategoriden itibaren bak. Doğu üst ve Batı üst Sinan'ın dediği gibi daha uygundur. Bir diğer seçenek de twitter, ekşi veya galatasaray sözlükten aramak. Gişe fiyatına satanlar bulunabilir. Tabi ne kadar güvenli bilemiyorum. Dolandırıcı da çok canını sevdiğimin memleketinde.

sanmayın yıkıldık
sanmayın bittik
bu sene yaşadıklarımız
sadece
FRAGMAN niteliğindeydi
bugün bile vip biletini devir yapan abilerimiz var
ŞAMPİYONLUK GELİNCE UÇALIM BİZ

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sendeki bu kısmet kimsede yoktur.
yok yav maça gitmiyorum
@Hidayet Sarıdağ gidiyor vipe

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi