Yaşasın Öğrenciye Bilet Dayanışması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yaşasın Öğrenciye Bilet Dayanışması

forumumuzda atkılı olan bizlere karşı bilet propagandası başlatıldı. banla tehdit edildik ama yılmadık. liseli ve onun zihniyeti de forumumuzda hakim. buna geçit vermeyeceğiz, herkese inat atkılılar tribünde yer almaya devam edecek, liseliler çıldırsın. tüm imkanı olmayan kardeşlerim için yarın tribündeyim :hat:

vJo3Om.png

forumumuzda atkılı olan bizlere karşı bilet propagandası başlatıldı. banla tehdit edildik ama yılmadık. liseli ve onun zihniyeti de forumumuzda hakim. buna geçit vermeyeceğiz, herkese inat atkılılar tribünde yer almaya devam edecek, liseliler çıldırsın. tüm imkanı olmayan kardeşlerim için yarın tribündeyim :hat:

vJo3Om.png

Siz değerli arkadaşlarım için yazdıklarını analiz ediyorum;
  • Atmış olduğu mesaj 307 karakterden ve 40 kelimeden oluşmaktadır.
  • Okul hayatı sürmektedir.
  • Yazarın bir adet atkısı bulunmaktadır.
  • Bilet alacak imkanı varmış
  • Olmayanlar ile empati yapabilmektedir.

Bu kadar...

yerin dibine sokmak yerine takdir edin la
öyle böyle belese bilet bulmus
biz bir sise kola bulamiyoruz

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Siz değerli arkadaşlarım için yazdıklarını analiz ediyorum;
  • Atmış olduğu mesaj 307 karakterden ve 40 kelimeden oluşmaktadır.
  • Okul hayatı sürmektedir.
  • Yazarın bir adet atkısı bulunmaktadır.
  • Bilet alacak imkanı varmış
  • Olmayanlar ile empati yapabilmektedir.

Bu kadar...
ne bilet alma imkanı ya? metroya basacak akbili zor ayarlıyorum. fakiriz ve maça gitmek istiyoruz ama dalga konusu oluyoruz. abilerimizden biri verdi bileti ücretsiz, forumdaki liseliler çıldırabilir

Beyler kombinesi olup maça gidecek gitsin, kombinesi olupta gidemeyen devretsin işte. Maça gidemeyenlerde gitsin. Şimdi ben Samsunda oturuyorum. Maça gidicek olsam ve param az olsa. Öncelikle kombinesini devretmek isteyen insanlar üzerinden denerim. Bundan doğal birşey yok. Eğer adam her hafta maça gidiyorsa ve sürekli kombine devri istiyorsa onu bilemem. O biraz yüzsüzlük olur.

Baskalarini bilemem ama ben tanimadigim adama kurus vermem , haliyle bilet hic vermem

benim gidemedigim maclarda biletleri satiyorum , kendiminkini de gitmeyen arkadaslarinkini de , bilet 150 ise 125 diyoruz hemen gidiyor , tribun doluysa da klube ucretli devir

bedava vereceksem de bjk liler fb liler gidiyor dostlardan , kari kiz ayarlayip instagram kasiyorlar tribunde

onlar da bana bjk ve fb maclarindan senede 15-20 arasi mac veriyorlardir

bizde sistem boyle

Baskalarini bilemem ama ben tanimadigim adama kurus vermem , haliyle bilet hic vermem

benim gidemedigim maclarda biletleri satiyorum , kendiminkini de gitmeyen arkadaslarinkini de , bilet 150 ise 125 diyoruz hemen gidiyor , tribun doluysa da klube ucretli devir

bedava vereceksem de bjk liler fb liler gidiyor dostlardan , kari kiz ayarlayip instagram kasiyorlar tribunde

onlar da bana bjk ve fb maclarindan senede 15-20 arasi mac veriyorlardir

bizde sistem boyle
Kendi takımının taraftarına (orasını çözemedik gerçi henüz) değil de, rakip takımı destekleyen arkadaşlarına bilet vermek... Hmmmm nedense gram şaşırmadım...

Kendi takımının taraftarına (orasını çözemedik gerçi henüz) değil de, rakip takımı destekleyen arkadaşlarına bilet vermek... Hmmmm nedense gram şaşırmadım...

Karsilikli , ben her stada gitmeyi sevdigim icin ve onlardan bunu isteyebilmem icin haliyle benim de gitmedigimde jest yapmam gerekir degil mi ?

ayrica her zaman oncelik o mac kiminse elbette o takimi tutanindir , zaten bu yuzden oncelikle ucretiyle devretmeye calisiyoruz , aksi olsaydi once arkadaslara dagitiyorum derdim

bilet para ediyorsa oncelik oradadir , bana ne yahu parasizdan ogrenciden , babamin oglu mu ?

Karsilikli , ben her stada gitmeyi sevdigim icin ve onlardan bunu isteyebilmem icin haliyle benim de gitmedigimde jest yapmam gerekir degil mi ?

ayrica her zaman oncelik o mac kiminse elbette o takimi tutanindir , zaten bu yuzden oncelikle ucretiyle devretmeye calisiyoruz , aksi olsaydi once arkadaslara dagitiyorum derdim

bilet para ediyorsa oncelik oradadir , bana ne yahu parasizdan ogrenciden , babamin oglu mu ?
Ne diyeyim ilginç bir bakış açısı...

Benim anlamadığım elin şikecilerinin, tinercilerinin stadında maç izlemekten ne zevk alıyorsun?

Son düzenleme:
Üst Alt