Yasin Küçük - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Küçük

Ilk yari Bartali varken bayagi sakat veriyorduk. Su anda Yasin varken sakat yok. Gecen sezon da tam tersiydi. Bence bunlarla alakasi yok. Ilk yari CL maclari milli maclarla yogun fiksturde sakatliklar cogaliyor.

En basindan itibaren Yasin'in sakatliklarda payinin olmadigini dusunuyorum.
Bizim takım Premier League (ve öteki kupa ve Avrupa maçları dahil) de oynasa acaba 15. Hafta da kaç fit Adam kalır kadro da?

Ilk yari Bartali varken bayagi sakat veriyorduk. Su anda Yasin varken sakat yok. Gecen sezon da tam tersiydi. Bence bunlarla alakasi yok. Ilk yari CL maclari milli maclarla yogun fiksturde sakatliklar cogaliyor.

En basindan itibaren Yasin'in sakatliklarda payinin olmadigini dusunuyorum.
Ahbab fikirlerimiz bu adamda çakışıyor. Ben geçen seneki ve bu seneki kondisyon düşüklüğünün sorumlusu bu herf diye düşünüyorum. Bartelli yazın paylaşılan fotolarda 1-2 kez gördüm devre arası zaten hiç görmedim, gözden de kaçırmış olabilirim ama Bartelli gelmeden önce olan 60 dan sonra pilin bitmesi devam ediyor.

Bizim takım Premier League (ve öteki kupa ve Avrupa maçları dahil) de oynasa acaba 15. Hafta da kaç fit Adam kalır kadro da?
279.jpg

Üst Alt