Yasin Küçük | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Küçük

fe1a1d856cf74c7386b4f54e74b9912c.jpeg

YASİN KÜÇÜK

Futbol A Takım Atletik Performans Antrenörü

Doğum Tarihi: 01.01.1984​

Teşekkürler başlığı açtığınız için.

1)Takımın yarısı adele sakatlığı geçirdi. Daha da geçirecek gibi duruyor.
2)Takımın pili 55-60 olmadan bitiyor. Rezil Fenerbahçe bile fizik olarak bize üstünlük kurdu

Stajyer kondisyonerle neyin vaktini kaybediyoruz anlamadım. Scot Piri bir an önce gelmeli göreve hazır boştayken. Tudor çok çalıştırıyor derlerdi o varken hiç böyle sakatlık sorunu çekmedik mesela. Çok ama doğru çalıştırmak ayrı yanlış çalıştırmak ayrı demek ki!

Bu herif Terim'le birlikte gelmis.Scott Piri'nin ekibinde de varmis gssozluge gore.

Yalniz ben sakatliklarla ilgisi oldugunu sanmiyorum.

Akbaba sut cekerken kemigini kirdi.Bunun kondisyonerle ne ilgisi olabilir.

Feghouli zaten bize gelmeden once sakatti.

Onyekuru ayni sekilde.

Eren her kafatopundan sonra 2 saat yerde.Derbide de prostestolardan ustaca tüydü.

Serdar kronik sakat.

Nagatomo'ya top ters geldi.Bunda da bunluk bir sey yok.

Fernando gecen sene Terim'in ilk macinda sakatlandi.Bunda da ne kadar etkisi oldugu tartisilir.

Sadece Garry ve Mariano daha once cok sakatlanmiyordu.Bu ikisi kendisine yazilabilir diye dusunuyorum.

Ayrica 400 bin euroluk hazirlik maci geliri icin hazirlik kampi zamani takimi Kuzey Afrika,Atina,Sakarya Istanbul dortgeninde donderen hain yonetimi de unutmamak gerek.

Sorun sırf sakatlıklar değil ki takımın ayakta duracak hali yok. Hepsi yürüyen ölü gibi.

sent via GSC

Performans antrenörüne razıyken adam bir de atletik performans antrenörüymüş. Bizim halısaha takımının kondisyonundan farkı yok takımın

Gectigimiz sezon hazirliklara Haziran ayinda baslamamiza ragmen takim sezon sonuna kadar fizik olarak gayet güclüydü

Normalde sezonu erken acan takimlarin sezon sonunu görmeleri kolay olmuyordu ama biz sampiyon tamamladik,gercekci olmak lazim bunda tudor'un ekibinin katkisi oldu

Bu sezon ise ilk haftalara baktigimiz zaman gayet diri bir takim vardi,cl'den sonra gerileme oldu takimda ama sakat oyuncularin fazla olmasi dar kadro ile mücadele etmemize neden oluyor

Üst Alt