Yasin Küçük - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Küçük

Yasin küçük gitsin Yasin büyük gelsin belki takimin kondisyoneri artar böylece Ahahhahshhwhshahwhhahahahhaha

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
20181117_214608-jpeg.32593

Bir yorumcu yazmıştı bunu.Şimdi kim olduğunu hatırlayamadım.Ş.ligi koşu mesafesi verileriyle lig verilerinin farklı hesaplandığını söylüyordu.Beinsport biraz şişiriyormuş verileri.Ş.ligi verileri zaten gerçeği daha çok yansıtıyor.

Bu kadar sakat kac mactir 66dan sonra dususu kimse aciklayamaz kondisyon sikintisi disinda. Scott piriden egitim almasi biseyi degistirmez.her egitim alan duzgun is yapacak diye bisey yok. Yarin goruruz kosu mesafelerini yine sonuncu oluruz

terim seni korudu. Pirinin yaninda pisirmeye yollamis. 114km son üc mac fena degil. Kisin + yaz daha da iyi yap

Moskova karsi 103,1 km kosmuslar. O zaman Besiktas ve Rizeye 120 km civarinda kosmus olmali degilmi oyuncular, 114 km ortalamasi icin. Bana hic inandirici bir rakam olarak gelmiyor. Beinsports niye rakamlari uefa.com gibi göstermiyor. Rezil herifler

Buradaki bazı arkadaşlar bütün suçu buna atıyordu aylardır. Ehh Terim bunu savunuyor sorun görmüyor, fikriniz değişir şimdi herhalde şıp diye.

Sanırım bu arkadaş da Hasan ve Ümit gibi sorgusuz sualsiz biat ediyor korunma altına alındığına göre.

sent via GSC

Üst Alt