Yasin Küçük - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Küçük

bein ilk yari rakamlari gösteriyor sadece
bjk maçında maç sonunda da gösterdi 114 km olarak.

Bu adam Scott pirinin yanında eğitim görmüş birisi bu arada.

Ne kadar teşekkülü bir sonuç ortaya çıkmış bilemem artık. Scott pirinin kondusyiner yöntemi çok İnce bir çizgide giden bir yöntem. Milli takımda 2008 de başlarda çok sakat vermiştik. Sonra toparladı ki bir yerde düzeltme yapmış olasılığı mevcut. Bu düzeltmeyi bu kişi yapacak eğitimi görmüş mü işte o ciddi bir soru işareti.

Bu adamdan bir halt olmayacağı belliydi zaten forumdan 24 kişi takım kurup amatör lige girsek bizden bile bu kadar sakat çıkmazdı.

Yahu adam medyanin taraftarin onune mi atacak. Onda farkinda ki boyle bi karar almis. Terim evladini koruyor tayfanin gozu yasli yine.

harbiden bazilari bunu anlamak icin zorluk cekiyor. Niye ortaya yem olarak atsin salak mi terim? Icerde fircasini felan filan cekip yeni birisini getirmis iste .

Bence de böylesi daha iyi adam en azından medyanın önüne atılmadi. Zaten medya Galatasaray'ı karıştırmaya yer arıyor. Fatih hoca medya önünde canım cicim demiştir ama kapılı kapılar arkasında vermiştir odunu.

Tarihler 10 Aralık
Fatih Terim: "Fizikçi mi iyi değil, doktor mu sıkıntılı... Hepsi kendini ispat etmiş insanlar. Yasin'i ben Scott Piri'nin yanına koydum. Takım koşmuyor diyorsunuz, geçen maç 114 kilometre koşmuşlar. Galatasaray, 2-0'dan 2-2'ye, 9 kişi oynasa bile engel olmalı.Hata benim. Onlar iyi profesyoneller. "

Tarihler 10 Aralık
Fatih Terim: "Fizikçi mi iyi değil, doktor mu sıkıntılı... Hepsi kendini ispat etmiş insanlar. Yasin'i ben Scott Piri'nin yanına koydum. Takım koşmuyor diyorsunuz, geçen maç 114 kilometre koşmuşlar. Galatasaray, 2-0'dan 2-2'ye, 9 kişi oynasa bile engel olmalı.Hata benim. Onlar iyi profesyoneller. "

hobaaa olmadı bu şimdi,yazılacak şeymi bu,yok canım bay terim dememişdir bunları...

Üst Alt