Yasin Öztekin: "Bugün de az koştum ama kazandığımız için mutluyum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Öztekin: "Bugün de az koştum ama kazandığımız için mutluyum"

630x354_810617f1-8fea-41ba-ac47-ff6da5a72442.jpg

"Kazandığımız için mutluyum"

90 dakika sahada kalan Yasin Öztekin, karşılaşma sonrası "Geçen hafta 3 puan almak istedik. Elimizden geleni yapmaya çalıştık. Derbide yeni sistemle ikinci kez oynamıştık. Özrü yok ama son haftalarda kritik puanlar kaybettik. Bugün de Eren'in golüyle kazandık. Yeni hoca, yeni sistemle kazandığımız için mutluyuz. Kendimi iyi hissediyorum ama daha hocamızın da bana söylediği gibi çok koşmam lazım. Bunu yerine getirmeye çalışıyorum. Bugün de az koştum ama kazandığımız için mutluyum.

galatasaray.org

Karı gibi takımı yanlız bırakmayan son damlasına kadar aldıgı paranın hakkını veren adam gibi 1 şahis

Çok yalnız kalıyor aga. Özellikle Semih, Chedjou falan buna bizim sahadayken top atınca ne yapacağını şaşırıyor ve afallıyor. Tolga'nın, Selçuk'un falan gelip pas istemesi lazım.

İyi müvadele ediyor ama o mevkinin adamı değil Linnes orda oynaması lazım

En kötü Garry bile orda oynar ama Yasin olmaz orda

Mücadelene istediğne azmine birşe diyemem ama gerçekten 14/15 sezonundaki Yasin'den çok uzaktasın be reis

Maalesef olmuyor

Çok yalnız kalıyor aga. Özellikle Semih, Chedjou falan buna bizim sahadayken top atınca ne yapacağını şaşırıyor ve afallıyor. Tolga'nın, Selçuk'un falan gelip pas istemesi lazım.

Bruma Eren Garry Josue Sneijder topu kim alırsa alsın bizimkiler hayatta yardımına filan gitmezler

Bruma girsin tek başına ceza sahasına 1 kişide gelip adama pas kanalı olayım bir şeyler yapayım diye çabalamıyor ...

Üst Alt