Yasin Öztekin'e Emre Çolak Modeli! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Öztekin'e Emre Çolak Modeli!

Bende bunu anlamıyorum adamına göre muamele'nin Nirvanasıdır GSC form

Yasin'i savunanlar sadece koşuyor mücadele ediyor diye savunabiliyor şu anda
Tolga'yı koşup mücadele etmekten başka bir işe yaramıyor diye sövüp sayıyorlar

Eren 2 hafta öncesine kadar mal topçu değil derken şimdi adamın ölüsü şu Poldi'den çok daha iyidirciler türedi

Takımı yılın başından beri hücum gücünün %90'ını oluşturan Bruma ilk hatasında mal çöp çok abarttılar bu adamı oluyor
Sneijder 10 maç 0 oynayıp 1-2 maç klasını konuşturunca Adam adam oluyor world class topçu oluyor

Benim burdaki amacım Eren'i övmek Bruma'yı övmek Tolga-Yasin'i filan karalamak değil

Benim derdim burdaki adama göre muamele meselesi

Adamına göre muamele uygulanacak ne olursa olsun laf edilmeyecek tek 1 adam varsa oda Muslera'dır ona olan Vefa borcu onun hakkı bambaşka bir yerde
Geri kalan gelip geçici boş

Yasinden daha iyi yerli oyuncumuz olmadığı gerçeği ile yüzleşin pls.

Hücum katkısı da oldukça iyi.

~~~burada yazılanlar tamamen hayal ürünüdür~~~

Giderse gitsin ya Ahmet Bulut'la anlaştı hemen ısmarlama haberler çıktı bana göre.

Gitmek istiyosa satılsın yerine Orkan Çınar'ı transfer edelim bizde

Sakatlıktan önce çok iyiydi yetenekli kumaşı var belli, sakatlık sonrası durumunu takip edemedim ama toparlar bence

Antep'te sıkıntılı bu sene zaten küme düşerler, biraz iş bilen yönetim mantıklı bir bedelle halleder bu transferi

1.1 milyona az diyonda ispanyada o parayi net verecek bir külüb cikacak mi bakalim

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Kimse bunu almaz.
2 maçtır ileri geri 11 km koştu diye sözleşme uzatmak için haner yaptırmışlar.

Bu yeteneksiz ve futbol aklından yoksuna avrupada 300 bin euro bile vermezler.
Taraftarın gazını alıp senelik en az 2 milyondan 4 sene uzatmak için yer yapıyorlar.

Ahmet bulut ile boşuna anlaşmadı

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

29 yaş üstü adamla sözleşme imzalanmamalı artık Galatasaray'da. Galatasaray oyuncu parlatıp satan bir külüp haline gelmelidir.

Üst Alt