Yaşlı Abi Gomis'i Oyuna Aldırdı (Canlı Hikaye) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yaşlı Abi Gomis'i Oyuna Aldırdı (Canlı Hikaye)

Cimbom Sokak sur Twitter : "Fatih Demireli: Yaşlı bir taraftar “Terim, Gomis’i al ya” diye bağırdı. Hoca donup baktı, taraftara once “sakin” dedi, sonra baldırını ve Gomis’i gosterek, “sakat” işareti yaptı. Oyuna aldıktan sonra once taraftara selam verdi, golden sonra da 👍 yaptı.
https://t.co/ab9VkDaVoo"

olay zaten twitte anlatıldığı gibiydi. Demir Baş ile izliyorduk maçı, önümüzdeki adam 'faaaaatih gomisi oyuna al' dedi ve terim bu tepkileri verdi. abiden hemen sonra ben de gomis diye bağırdım ancak hocanın tavırları gerdi beni tırstım az :asd: gomis girdi gol kaçırdı hoca döndü güldü bizim tribüne napam diye :asd: kulübü biz yönetiyoruz renktaşlar rahat olun, bu batı vipten kombine almamız lazım hepimizin. hocaya akıl veririrz bol bol.

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

hareketlerinden belli ki hoca taraftarlarin isine karismasina kizmiyor, adeta cinnet geciriyor. Ilk saniyelerdeki yuz ifadeleri "allah allah?" diyor. Hani bak hele sen ne kadar biliyormussun teknik direktorlugu falan gibilerine homurdaniyor. Cok kaprisli bir adam yahu. Kendinden emin gorunen ama icinde kendinden pekte emin olmayan biri gibi.
adama cok konusma otur yerinde macini izle diyor.

Son düzenleme:
hareketlerinden belli ki hoca taraftarlarin isine karismasina kizmiyor, adeta cinnet geciriyor. Ilk saniyelerdeki yuz ifadeleri "allah allah?" diyor. Hani bak hele sen ne kadar biliyormussun teknik direktorlugu falan gibilerine homurdaniyor. Cok kaprisli bir adam yahu. Kendinden emin gorunen ama icinde kendinden pekte emin olmayan biri gibi.
adama cok konusma otur yerinde macini izle diyor.
adam da çok kibirli bu adam dedi 2. golden sonra çekti gitti

işte ben ve bahsi geçen abimiz önümdeki gözlüklü abi. kendisini foruma davet edelim ve heis tagını verelim en acilinden.
97bd41c4f2891af1e54dfad30490dea7.jpg

Cimbom Sokak sur Twitter : "Fatih Demireli: Yaşlı bir taraftar “Terim, Gomis’i al ya” diye bağırdı. Hoca donup baktı, taraftara once “sakin” dedi, sonra baldırını ve Gomis’i gosterek, “sakat” işareti yaptı. Oyuna aldıktan sonra once taraftara selam verdi, golden sonra da  yaptı.
https://t.co/ab9VkDaVoo"

olay zaten twitte anlatıldığı gibiydi. @Demir Baş ile izliyorduk maçı, önümüzdeki adam 'faaaaatih gomisi oyuna al' dedi ve terim bu tepkileri verdi. abiden hemen sonra ben de gomis diye bağırdım ancak hocanın tavırları gerdi beni tırstım az :asd: gomis girdi gol kaçırdı hoca döndü güldü bizim tribüne napam diye :asd: kulübü biz yönetiyoruz renktaşlar rahat olun, bu batı vipten kombine almamız lazım hepimizin. hocaya akıl veririrz bol bol.

güsel yerdi vesselam

@ergunyalcin

@cimbomsokak06 @ceyfatih adlı kullanıcılara yanıt olarak
Evet bu olay bizim yanımızda yaşandı.. yaşlı değildi taraftar ayrıca çok uzun süre konuştu ve terim artık dayanamayıp en sonunda biras sus yeter gibi işaret yaptıktan sonra gomis sakat işareti yaptı

çok konusmamak lazım

@ergunyalcin

@cimbomsokak06 @ceyfatih adlı kullanıcılara yanıt olarak
Evet bu olay bizim yanımızda yaşandı.. yaşlı değildi taraftar ayrıca çok uzun süre konuştu ve terim artık dayanamayıp en sonunda biras sus yeter gibi işaret yaptıktan sonra gomis sakat işareti yaptı

çok konusmamak lazım
hahaha bu adamı da hatırladım
olm adam 50 küsür vardı nesi yaşlı değil
ama karizmaydı

işte ben ve bahsi geçen abimiz önümdeki gözlüklü abi. kendisini foruma davet edelim ve heis tagını verelim en acilinden.

Bence senin cenene kurekle vurmak lazim. ulan bu herif Fatih Terimi tinlamamis hocanin isine karisip, cileden cikartmis. Bize ve buranin gariban adminlerine neler yapar biliyormusun?

Sana tavsiyem bence kombinenin yerini degistir.

adminlerede tavsiyem Beratin tavsiyesine kulak asip sakin ola bu deliyi foruma cagirmayin. Bu adam bu salak hareketlerine devam ederse bu foruma kadar bulurlar ve buradan kiskirtildigi dusunulebilir.

O yuzden yesil kutucuklar icinde isaretledigim tarafatarlarimizi davet etmemiz cok daha mantikli

Bence senin cenene kurekle vurmak lazim. ulan bu herif Fatih Terimi tinlamamis hocanin isine karisip, cileden cikartmis. Bize ve buranin gariban adminlerine neler yapar biliyormusun?

Sana tavsiyem bence kombinenin yerini degistir.

adminlerede tavsiyem Beratin tavsiyesine kulak asip sakin ola bu deliyi foruma cagirmayin. Bu adam bu salak hareketlerine devam ederse bu foruma kadar bulurlar ve buradan kiskirtildigi dusunulebilir.

O yuzden yesil kutucuklar icinde isaretledigim tarafatarlarimizi davet etmemiz cok daha mantikli

sapık mısın

Üst Alt