# Yaya Sanogo


Auxerre'in 1.91'lik siyahi santraforu Yaya Sanogo. Kendisi 1993, Fildişi Sahilleri doğumlu. Bilekleri oldukca yumusak, gol sezisi fevkalade bir oyuncu. Fransa genc milli takımlarına sürekli seciliyor. Bir kac macına denk geldim ve büyük bir potansiyel olduğu kanısına vardım.[video=youtube;7etxZv7Y7MI]https://www.youtube.com/watch?v=7etxZv7Y7MI[/video]

[video=youtube;uo1jIKvL-s8]https://www.youtube.com/watch?v=uo1jIKvL-s8[/video]YayaSanogovsMali1.jpg
 
Cevap: # Yaya SanogoBu aralar Fm sayesinde, dünyada konuşulan genç yeteneklerden bir tanesi. Yeni Henry diyorlarmış.
 
Cevap: # Yaya SanogoLynel Kitambala gibi olmasında..

Bir aralar Fransa'nın çıkardığı en büyük yeteneklerden biri olarak görülüyordu. Kayboldu.
 
Cevap: # Yaya SanogoBazı yeteneklerin potansiyelini cıkartmak zordur, mesele bunu becerebilmek. Hagi'nin en etkili oldugu alan.
 
Cevap: # Yaya SanogoEmmanuel Riviere daha büyük bir potansiyel.Fransa ligini o kadar takip etmeme rağmen fazla dikkatimi çekmedi.
 
Cevap: # Yaya SanogoSezon sonu sözleşmesi bitiyor galiba. Arsene Wenger'in yaz hedeflerinden biri. Vatandaşı ve mevkidaşı Drogba varken bizi seçebilir şayet teklif götürürsek.Yalnız kafamı kurcalayan birşey var bu çocukta. Yetenekleri sorgulanmayacak derecede iyi ama uzun süreli sakatlıkları oldu.Yine de kumarın böylesine girilir, girilmelidir.
 
Cevap: # Yaya SanogoU-20'de kadroda olacak mı ki? İşi zor, çok sakatlıklar yaşadı. Niang bile çok genç yaşta Milan yaptı.
 
Cevap: # Yaya Sanogoşu anda düşünülecek en son şey yabancı forvet sol bek stoper ön libero kanatlar bomboş acil eksikliklerimiz haziran ayında giderilmeli ondan sonra düşünülmeli ileriye dönük transferler
 
Cevap: # Yaya SanogoPotansiyel gördüm. Siyahi bir oyuncuya göre hiç atletik değil, biraz hantal gibi. Ayrıca çok basit hata yaptı, o da yaşından kaynaklanıyor. Oyun görüşü çok iyi izlediğim kadarıyla. İyi bir teknik adamın elinde parlayabilir, hantallığı bu maça özgü değilse (sakat vs. değilse) hiçbir zaman en üst seviyeye çıkamaz.Ayrıca sözleşmesi bitmiş bu arkadaşın, boşta.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt