Yaya Sanogo


yayasanogovsmali.jpg
Doğum Tarihi: 27 Oca 1993

Uyruk:Fransa / Fildişi Sahilleri

Mevkii: Forvet

Forma Numarası: 19

Kulüp Takımı: AJ Auxerre

Boy: 191 cmGeleceğin en iyi forvetleri arasında gösterilen Sanogo, oyun tarzı ve fiziğiyle Babacar'ı andırıyor.. İlk lig maçına bu sezon son dakikada oyuna girerek çıkan Sanogo, Fransa U19 forması da giyiyor... Fransa U19 formasıyla izlediğim 3 maçta da kendisini çok beğendim zaten otoritelerde de görüş çok iyi bir futbolcu olacağı yönünde.. Yabancı sınırının da kaldırıldığını düşünürsek bu şekilde 2-3 futbolcu alıp saklamak lazım..Uzun boyu ve güçlü fiziğni, çok iyi sayılabilecek tekniği ve hızıyla, iyi derecede ki hava topu hakimiyetiyle komple bir forvet izlenimi veriyor.. Bence geç olmadan alınabilecek bir oyuncu şuan değeri yok fiyatı ucuz..[video=youtube;7etxZv7Y7MI]https://www.youtube.com/watch?v=7etxZv7Y7MI[/video]
 
Cevap: Yaya SanogoSeneye olur şuan olur çok önemli değil ama şu yabancı sınırının kalkması bu işlere fırsat verebilirYaya Sanogo, Alphonse Areola , Abdallah Yaisien, Danijel Aleksic, Zvonko Pamic, Andrej Kramaricgibi gelecek vaat eden isimleri alıp değerlendirmek lazım :)
 
Cevap: Yaya Sanogouzun boylu sap adam değil battal gibi çalım atabiliyor iş yapar türkiyede bu yaşına rağmen :)
 
Cevap: Yaya SanogoEvet Khouma Babacar Fiorentina'da oynayan... Sanogo çok yetenekli ama gelişim kaydedip kaydetmemesi önemli bence kaydedecektir..
 
Cevap: Yaya SanogoBabacar'la Sanogo FM'nin en büyük yıldızları. Gerçekte izlemedim ama 2 sini FM'de koy forvete kişi başı 40 gol atıyor adamlar.
 
Cevap: Yaya SanogoBabacar'ı izledim defalarca Sanogo'nun üç maçını U19 formasıyla izledim o rövaşata golünü attığı maçta da izlemiştim.. Geçen haftada Auxerre formasını ilk defa giydiğin maçıda izledim... Bence bir sezon sonra Sanogo'yu almak için geç olabilir
 
Cevap: Yaya SanogoKeita'da Meita'da klübe mail yağdırıyorsak bu oyuncular için resmi siteyi kilitlemeliyiz bence.
 
Cevap: Yaya SanogoBen Kadlec için gerekli yerlere ulaştım kulübe de gitti o oyuncu ile ilgili rapor ancak her zamanki gibi sonuçsuz kaldı...
 
Cevap: Yaya SanogoBen Kadlec için gerekli yerlere ulaştım kulübe de gitti o oyuncu ile ilgili rapor ancak her zamanki gibi sonuçsuz kaldı...Usta bunları klübe değil de dolaylı yoldan Fatih Hoca'ya veya teknik heyete ulaştırmak lazım, o da aşçıyla mı olur bekçiyle mi olur bilemiyorum yoksa klüpte takan olduğunu sanmıyorum gelen mailleri.
 
Cevap: Yaya SanogoGeçen hafta takımıyla ilk maçına çıktı son dakikalarda oyuna girdi ama benimde sakatlığı hakkında bilgim var ama sakatlık sonrasından haberim yok.. ama neredeyse 5 ay oldu sakatlığı atlatalı..
 
Üst Alt